Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért alkalmaz a Magyar Posta...

Miért alkalmaz a Magyar Posta ukránokat?

Figyelt kérdés

kirugrak a postárol logisztikai reszlegrol merthogy szerzodest bontott a posta azzal a ceggel akin keresztul voltam. Es a posta ukránokat alkalmaz egyre tobbet mert olcso a munkaero.

Teli van ukránokkal. Kerdezem én hogyha a Posta állami cég es a tisztelt miniszterelnok azt mondja hogy a magyaroknak teremtunk munkat meg fizetés emelest akkor eleve miért kell ukránokat alkalmazni egy állami cégnel a Magyar Postánál?

Ezzel meg magyar dolgozok kerulnek munkanelkülivé.

Én is ezért lettem munkanelkuli.


2021. febr. 20. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Jó azok az ukránok, lehet hozni őket szavazni a Fideszre, papíron bejelentik 100ukat valami határ menti falu romso házába, aztán már mehetnek is x-elni a fideszre.
2021. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A magyar ember meh dogoljon éhen.
2021. febr. 20. 12:09
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Orbán bort iszik és vizet prédikál.
2021. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Rokonomnak a szomszédjába is be volt jelentve 80 ukrán, 2018-as választások idején... Hányadék ez a kormány.
2021. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
több ukrán állampolgárt kellene alkalmazniuk mert a magyarnak nem elég amit a képzettségéért kap, és másfél év után dobbant. nem éri meg magyart beilleszteni egy ilyen környezetbe. az meg mindegy hogy most épp az ukrán vagy a magyar postai alkalmazott egy utolsó paraszt senkiházi ahogy szokott lenni.
2021. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:49


mert gondolod az ukrán majd 30 évig 1 helyen fog dolgozni?:DDD

2021. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem, de legalább olcsó
2021. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mennyivel olcsóbb? minimálbér mindenkinek minimálbér... posta amúgy sem arról híres hogy agyonfizeti az embereket...
2021. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom hol dolgoztál, én a Fehérakác utcai CSLK-ban, ott ismerek egy csomó ukránt személyesen is.


Látom itt egyből megy a liberális mocskolódás és uszítás.


Először is azok ukránok, azaz NEM magyarok. Tehát nincs állampolgárságuk sem, így egyik sem szavazhat. És amint megkapják a magyar állampolgárságot, már mennek is ki EU-s állampolgárokként Nyugat-Európába, eszük ágában sincs itt maradni, azzal pedig a legkevésbé sem foglalkoznak, hogy egy kelet-európai putri országban szavazzanak-e vagy sem, mert nagyba tesznek rá. Akikkel én beszéltem ukránokkal a postáról nagyrészt csak átmenetileg van itt és alig várja, hogy megkapja az állampolgárságot és magyar útlevéllel már mehessen is egy normálisabb országba dolgozni.


De sebaj, használjuk ki ezt a kérdést is jó kis Gyurcsány-féle határontúli magyar gyűlölésre...

2021. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9es válaszoló. Ugyanott voltam én is. Elöszőr is nekem ott 2000-2300ft/óra volt a nettó oraberem, aztan osszel ezt lecsokkentettek 1350-re es vegul november kornyeken meg is szunt a ceg vagyis szeezodest bontott veluk a ceg akin keresztul voltam.

Es ez miert? Mert ukranok elvallaljak 900 forintert orankent es inkabb fizetnek kevesebbet atmenetileg egy kulfoldinek mint egy magyarnak normális fizetest es munkat adjanak. Tehát en eleve azt nem ertem hogy en 2019-2020 kozott 8 oraba 16 ezret kerestem ami korrekt fizetes 1 honapra 320 ezret nettoban betanitott munkara! Aztan lecsokkentettek a fizetest ősz kornyeken aztan megszunt. A munkámat jol vegeztem de a postának jobban megéri oket foglalkoztatni. Es itt kezdodik a probléma. Ha Orbán azt mondja emelünk a fizetéseken es munkahelyet teremtünk akkor miért az ellenkezője van?

2021. febr. 28. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!