Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet karriert építeni...

Hogyan lehet karriert építeni ha már 32 éves vagyok és csak érettségim van?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a legjobb kifejezés hogy ülök a langyosban könnyü munkával de keveset keresek és mostanság kezdem megunni.

Egyetlen eredményem hogy van közel 10 millió megtakarításom.



2021. febr. 21. 20:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Haaat 32 evesen eleg jo kerdes. Nezd meg szerintem a tücsök es a hangya meset. Lehet hogy abban kapsz valami tanacsot/otletet
2021. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Abból a 10 misiből 2t bealdozhatnál egy diplomára, és egyből lenne miről beszélnim
2021. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Igen pont azt kérdezem hogy milyen irányba lenne érdemes tanulnom amely viszonylag egyszerű és mégis jó kereseti lehetőséget biztosíthat még ilyen idősen is.

Időm van sok, és tudom fizetni is tandíjat, csak ötletem nincs

2021. febr. 21. 20:36
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Eddig mivel foglalkoztál?
2021. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Ez nagyon tág így. Kérdés hogy mi az ami érdekel, miben vagy kompetens, mit szeretnel pontosan elérni, stb.

Nem igazán létezik szerintem olyan jolly joker végzettség ami egyszerre könnyű is és kaszalnal is vele, különben mindenki azt csinálna. Persze némely vállalkozói szakma kivétel lehet de azoknak is megvannak a maguk hátulütői.

2021. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

Azt kellene tudnod, hogy Téged mi érdekel. Mi azt nem tudhatjuk. A városodban nézd meg, hogy milyen álláshirdetések vannak fent pl. a professionon. Aztán egy másik oldalon. Közben jegyzetelj, hogy melyik érdekel, melyik nem, ha lenne olyan végzettséged. De ne rugaszkodj el a valóságtól! Szóval jól hangzik egy menő olajmérnöki végzettség, de talán ahhoz már késő - tudom, sosincs semmihez késő, de azért maradjunk a realitás talaján. Nyelvismereted van? Keress azzal együtt. OKJ szakma? Olyan nagyon fontos a karrier? Úgy értem, felsővezető szeretnél lenni? Szerintem ne így indulj neki! Végezz el vmit OKJ-n, aztán ha annak van folytatása, akkor levelezőn azt. Közben jó lenne vmi gyakorlat is ebből, hogy dolgozz szakmában. Aztán lehet lépkedni a ranglétrán. :))


2#azt nem tudom, hogy hol lehet diplomát szerezni úgy, hogy nem kell felvételizni, pontokat összeszedni az érettségiből. Lehet, hogy van ilyen, nem tudom. Én jártam nappalira is, levelezőre is, de kellettek a pontok.

2021. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Üzemi/menza jellegű konyhán "szakács/diétás szakács".

Egyébként még mindig meg van ez állásom fixen 8 óra/5nap/hét/teljes bejelentés és tulajdonképpen mondhatni konyhafönök és egyáltalán nem kell megszakadnom a munkában, meg nyilván élvezem is.


De realitás az hogy ebből egyszerűen nem tudok egyről a kettőre lépni(bruttó 260 ezer). Hiába van meg a kajám ,ez akkor is sovány.


Tehát itt azért váltanék mert bár szeretem de kevés a pénz egyszerüen

2021. febr. 21. 20:55
 8/22 A kérdező kommentje:
Röviden eddig élveztem életet de unalmas hogy nincs előrelépés és hogy mindig spórolnom kell és úgysem tudok előrehaladni egyszerűen olyan árak vannak már.
2021. febr. 21. 20:59
 9/22 A kérdező kommentje:
Megértem az angolt de azért szaknyelv vagy felsőfok gondot jelentene.
2021. febr. 21. 21:04
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Ebből él lehetne indulni személyi edző-dietetikus felé! Változatos, jól keres, keresett is és egyre keresettebb lesz.
2021. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!