Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet karriert építeni...

Hogyan lehet karriert építeni ha már 32 éves vagyok és csak érettségim van?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a legjobb kifejezés hogy ülök a langyosban könnyü munkával de keveset keresek és mostanság kezdem megunni.

Egyetlen eredményem hogy van közel 10 millió megtakarításom.



2021. febr. 21. 20:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Én ilyen helyzetben pszfet végeznék. De engem az érdekel, nem nehéz és jól lehet vele keresni.
2021. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

Én amikor egyetemet választottam akkor nekem sem volt konkrét elképzelésem, azt csináltam hogy addig szűkítettem a szakok körét amíg csak egy maradt.

Nézd meg hogy mi érdekelne, azoknal milyen reális karrierlehetőségek vannak, az mennyi időt és befektetést kívánna, meg persze hogy mire lennel képes (én pl hiaba akarnék csillagasz lenni, ha nincs meg hozza az érzekem). Mindennek olvass nagyon utana, egy pár hetet minimum szanj erre rá.

2021. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Egy biztos semmiképpen se legyen túl magolós seggelős, az olyan dolgokat nagyon nem bírom ahol agyatlanul be kell nyalni elképesztő sok anyagot főleg ha gyakorlatban semmi értelme nincs
2021. febr. 21. 21:24
 14/22 anonim ***** válasza:
76%

Akkor az egyetemi szakok kilőve mert mindenhol kell magolni bizonyos mértékben. OKJ-s képzéseknel is nagyrészt, de azoknál kisebb a tananyag és 1-2 év alatt vegzel.

De ha megtetszene egy szak akkor ez ne tantoritson el, ugyan szar érzés olyan vizsgák miatt fennmaradni éjszaka amiből tudod hogy sose fogod hasznosítani a tudasod, de a munkád nem ebből fog majd állni.

2021. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
27%
Szülőkkel élsz? Mert gondolom úgy van ennyi megtakarításod. :D
2021. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Akkor nézelődöm hátha megtetszik valami.


Nyilván lehetőségeim szerint élek igy szülőkkel hogy maradjon pénz

2021. febr. 21. 21:45
 17/22 anonim ***** válasza:

Tanácsot nem tudok, de olvasva a kérdésed, eszembe jutott, nekem mekkora vágyam most 35 évesen a tanulás! És ugyanezek az okok, mint nálad, én ráadásul aktatologató vagyok, semmi kihívás, újdonság, unalom a köbön. Még egyszer ülőmunkát soha többé nem választanék, inkább éhen halnék.

És én a Gyöngyösi Főiskolát választanám. Sok év után most indul újra egy szak, a gyógy- és fűszernövény szak. Annyira szeretném! De sajnos nincs rá kapacitásom. :(

Itt aztán sok a terepgyakorlat, főleg a Bükkben, de a termesztési ismereteket sem lehet számítógépről megtanulni.

2021. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
1 jótanács.. ne akarj multis karriert, én csak középvezető vagyok, de kb kabaréba illő, hogy mi megy itt.
2021. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
utolsó részletezhetnéd itt vagy privátban ha gondolod, érdekelne hogy mi a helyzet
2021. febr. 22. 18:23
 20/22 anonim ***** válasza:

Nézz meg pár videót, ismerkedj a programozással!

Persze hozzá kell jó angol tudás.

Nincs szükség felsőfokú végzettségre.

2021. febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!