Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mennyi pénzt keresett 2021...

Ki mennyi pénzt keresett 2021 januárjában, nettóban?

És mit dolgoztok, hány év tapasztalattal? Kérlek ne azt írjátok hogy mennyit szeretnétek meg mennyit "fogtok" keresni, hanem a ténylegesen, idén januárban nettóban megkapott összegre vagyok kiváncsi. Vállalkozóknál a tiszta profit érdekel, NEM a bevétel.

2021. febr. 23. 15:24
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 320ezer, labor, 2 év tapasztalat
2021. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 361.000 Ft, 2,5 év tapasztalat könyvelés
2021. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
78%
Nettó 1.6 misi tisztán, postás
2021. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
89%

@17:28

..és mennyi piszkosan?

2021. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
81%
Nettó 180.000 betanított félig szellemi, félig fizikai munka. Tapasztalat nem számít.
2021. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
Utolsó milyen munkakör pontosan?
2021. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
59%
Netto 519.000, Junior Process Manager, 28/F Szeged
2021. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%

nettó 477.576Ft

senior kakaskeltető hiányszakma így nem fukarkodik a főnök hisz én vagyok a főnök magamtól meg nem sajnálom

2021. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
54%

2016 óta ugyanannyit keresek, nettó 150 alatt.

2016 óta egy fillért nem emeltek, és 2023-ig bérbefagyasztást jelentettek be

2021. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
90%
54k papíron takarítóként iroda közfoglalkoztatásban, mert nem volt más. Azóta lejárt a szerződésem, nem újítják (létszámcsökkentés), nem látok semmilyen lehetőséget. Valószínű szerzek egy pisztolyt meg pár töltényt, ti meg imádkozzatok, hogy merjem főbe lőni magam, mert ha nem sikerül, egyesével nyomkodom a lukatokba a bankautomatánál.
2021. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6