Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mennyi pénzt keresett 2021...

Ki mennyi pénzt keresett 2021 januárjában, nettóban?

Figyelt kérdés
És mit dolgoztok, hány év tapasztalattal? Kérlek ne azt írjátok hogy mennyit szeretnétek meg mennyit "fogtok" keresni, hanem a ténylegesen, idén januárban nettóban megkapott összegre vagyok kiváncsi. Vállalkozóknál a tiszta profit érdekel, NEM a bevétel.

2021. febr. 23. 15:24
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Jah és annak a kőművesnek ki kell fizetni a járulékokat, az anyagok, az embereit, az áfát, a vállalkozói számláról jó párszor levonják ugyanazt, marha sok haszna van
2021. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Én ezt a 400-600 közötti keresetet úgyértettem, hogy egy sima szakember, nem a vállalkozó/mester keresi.. Nem adózik, csak a garantált bérminimumból.

Ez az, amit lazán megtud keresni, egy átlagos melós..

2021. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Azért mert valakinek jó a minimálbér meg a 200 ezer fizu ne hogy már megelégedjek valamivel ami nekem nem felel meg mondjuk 😃
2021. febr. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
240 ezer + 35 ezer cafeteria, pályakezdő vagyok logisztikai területen.
2021. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!