Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova veszik fel a visszataszít...

Hova veszik fel a visszataszító külsejű, ronda nőket?

Figyelt kérdés

Ősz óta nem találok munkát. Először irodákba jelentkeztem (értékesítő), de nem kellettem. Hiába hívtak be interjúra.

Most télen még lejjebb adtam. Már takarítás, gyári munka is szóba jöhet.

De ide se kellek.

Érettségi, okj van.

100km-el is arrébb mentem interjú-tesztírás miatt.

Ha ennyire nem kellek sehova se, akkor talán a kinézetem miatt. Így jön a kérdés, hogy egy ronda nőnek hol lehet esélye a hajléktalanszállón, ágybeli szolgáltatáson kivűl?

Magyarország keleti részén élek.


2021. febr. 24. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy borsodi/szabolcsi kisvárosban a legjobb kinézettel sincs egyszerű helyzete az embernek sajnos. Azért ne add fel, gyárak és társaik gyakran keresnek embert, előbb-utóbb majd csak akad valami.
2021. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk vannak ronda, de okos nők.
2021. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
semmi köze ennek a külsődöz
2021. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Munkáltató a kinézet miatt,stb nem utasíthat el senkit,ez megvan adva ez a szabály,egyébként ha jászságban élsz ottvan a rosenberger,jászplasztik,samsung.
2021. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: annál keletebbre élek.
2021. febr. 24. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem kívülről van baj a fejeddel.
2021. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Kakiszex?
2021. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

#4

"Munkáltató a kinézet miatt,stb nem utasíthat el senkit,ez megvan adva ez a szabály"


Viszont nem kell indokolnia vagy ha számon kérik, nem kell igazat mondania, miért nem vesznek fel valakit. "Nem találtuk alkalmasnak" vagy "Egy másik jelentkezőt alkalmasabbnak találtunk", de akár az előnytelen külsőt is megfogalmazhatják virágnyelven "Úgy érezzük, nem tudna beilleszkedni a jelenlegi csapatba" vagy bármi egyéb. Ez az ilyen olyan dolgok miatt nem utasíthatnak el egy gumiszabály.


Pont mint ahogy tartós betegség/szülési szabadság alatt sem küldhetnek el, de ha a munkaköröd megszűnik és kötelességből felajánlanak egy másik pozíciót, ajánlhatnak olyat, amit épeszű ember el nem fogad és így "közös megegyezéssel" felmondasz.

2021. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!