Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mozdonyvezető szeretnék...

Mozdonyvezető szeretnék lenni. A legtöbb munkával kapcsolatos dolgot már megérdeklődtem, a fizetésre lennék kiváncsi?!

Figyelt kérdés

Szóval, azt már megtudtam nincs két egyforma fizetése egy vasutasnak, minden hónapban más, azt is tudom kb. miből áll össze, alapbér+m.pótlék

ledolgozott napok/órák stb..

Mennyi fizetésre számíthatok a:

-MÁV-nál?

-RCH-nál?

-MMV-nél?


Azt is sikerült megtudnom kb. évente nt.1000-1400forinttal növekedik a bér.



2021. febr. 26. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A multkor volt itt egy kerdes, valami 350-460 kozotti netto volt a fizu amit kapott. Olvad vissza a kerdeseket es biztos megtalalod
2021. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


A MÁV-nál ezt eltudom képzelni.

De MMV vagy RCH-nál ez roppant kevés szerintem.

2021. febr. 26. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:

A máv start bértábla gyakorlatilag nyilvános:

[link]

2. oldal

szolgálati idő függvénye, a kezdő bér bruttó 371200

mondjuk ez a 2020-as

erre jön a műszakpótlék és még vannak juttatások, de pontosan már nem tom, én már rég nem dolgozom ott...

A magánvasutaknál tényleg több tud lenni, de ha a távollét idővel számolunk akkor az otthonodtól távol töltött idő alatt alig kapsz többet mint a mávnál.

2021. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Rch-nál ugyanannyi, sőt, még kevesebb is a fizetés, talán utazási idővel lehet kicsit több. Mmv-től meg eddig is menekült aki tudott.
2021. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es, köszi szépen!

Láttam az RCH nyilvános bértábláját, kikalkuláltam a 40%-os m.pótlékkal.

Viszont úgy tudtam egyéb dolgokkal növelhető az az átlagos 380-460as fizetés.

MMV-nél ilyen 7-800ezres fizetéseket hallottam, azért is kérdeztem rá itt, mert azt már nem akartam elhinni.

2021. febr. 26. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:

"MMV-nél ilyen 7-800ezres fizetéseket hallottam"


nincs kizárva... de ahogy korábbi válaszomban is említettem, a tököd elhagyod azért, hogy ennyit keress! Ha van családod, akkor annak annyi....


Nem tom hol laksz, de mondjuk legyen Pusztaszabolcs.

Ha a mávnál dolgotol akkor a 12:45-ös munkaidődben ott kezdesz é ott is fogsz végezni.

Ha magántársasgánál, akkor 16 óra a munkidő, ami onnantól indul, hogy kinyitod a mozdonyt.

Tehát ha Hegyeshalomból Kürtösre kell elvinni egy vonatot, akkor a Pusztaszabolcs - Hegyeshalom és a Kürtös - Pusztaszabolcs utat senki nem fizeti.

Simán előferdülhet, hogy 2 napot vagy távol, de ebből csak 10 óra munkaidőd lesz....

Jó az a sok pénz, de ha család van akkor az 95%-ban rá fog menni! Nem rajtad, hanem a pűrpdpm fog múlni mikor keres magának mást.

2021. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem! Teljesen jogos, ez még akkor sem érné meg ha nem lenne családom, gyerekeim, 7-800 jó pénz! de nem annyira, hogy megérné.


Maradok az RCH ajánlatánál. Köszi!

2021. febr. 26. 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha a mávnál dolgotol akkor a 12:45-ös munkaidődben ott kezdesz é ott is fogsz végezni."

Kivéve amikor 6-7 órás szolgálatokkal vagy tele, meg amikor a lehető legtávolabbi telephelyen jelentkeztetnek mindenkit, akit tudnak, mert épp valamin összevesztek a szagszervezettel.

2021. febr. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Telephely függő a mávnál is... Mostanában a Pesti telephelyek elég sz.rok.. Valahova én kommenteltem 380-460 nettót.. Rch kb ugyan az, mmv meg 600 környékén. De azt itt elmondom neked, a vírus meg a gazdaság gyengelkedese miatt a teher forgalom most kicsit szűkös... Rch-nál már 2 éve is igen nehezen vettek át, most tudtommal sehogy.. Mmv szintén zenész..
2021. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!