Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi-számviteli ügyintéző...

Pénzügyi-számviteli ügyintéző szakkal milyen munkahelyi lehetőségeim lesznek középiskola után?

Figyelt kérdés
Sajnos nem igazán tudtam pályaválasztásnál hogy mi szeretnék lenni, ezért választottam egy kéttannyelvű sulit, de igazábol nem jártam utána hogy ezzel a szakkal milyen lehetőségeim lesznek. A válaszokat előre is köszönöm! Tapasztalatokat is szívesen olvasok 🙂

2021. febr. 26. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Garantált bérminimum környéki adatrögzítés ha nem tanulsz tovább belőle.
2021. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

ez a legáltalánosabb szakma, amit azok választanak akiknek úgy nagyjából lövésük sincs arról hogy mit akarnak magukkal kezdeni


lásd: benne van a pénzügy szó, meg az ügy, tehát biztos valami fontos dolgot végeznek.. konkrétan semmit, nulla kompetenciát ad


szóval így durván bérminimum

2021. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Az első válaszolónál a pont sajnos. Ha nyelveket beszélsz, akkor még van esély egy multihoz bekerülni, ott is ugyanazt kell csinálni, csak picit jobban fizetnek. De közép-hosszútávon vagy egy diploma, vagy egy mérlegképes könyvelői elvégzése javasolt.
2021. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még lehetséges hogy tovább megyek majd, de angolból és németből is lesz nyelvvizsgám.
2021. febr. 26. 21:54
 5/6 anonim válasza:
51%
Ezzel a szakkal csak így középiskola után, továbbképzés nélkül nem lehet a szakmunkás minimálbérnél többet keresni és a legegyszerűbb munkákat bízzák csak rád, legalábbis én még nem hallottam olyanról aki ezzel a szakkal többet keresett volna ennél.
2021. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Authorless ***** válasza:
Időpocséklás. 2017-ben elvégeztem. Nem találtam állást azóta se vele. Jobban jársz ha nyelvet tanulsz aztán kimész a hanyatló nyugatra. Nekem is ez a tervem.
2021. jún. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!