Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő eltelte után...

Mennyi idő eltelte után érdemes belátni, hogy egy cégnél nincs feljebblépési lehetőség? Te mennyit várnál egy előléptetésre?

Figyelt kérdés
Multinacionális logisztikai cég, Budapest.
2021. febr. 28. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Hol vagy most (szakmailag,)és hova szeretnél eljutni?
2021. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem 1 éven belül kiderül, ha nincs.


Nálam volt, amikor bekamuzták már az interjún,hogy ilyen meg olyan előrelépési,fejlődési lehetőség van.

Aztán meg kiderült,hogy kamu az egész.Aki több éve ott volt, megrökönyödött,hogy ilyesmit mondtak az interjún.



Én azt javaslom,hogy fejleszd a menedzsment képességeidet, akár egy ilyen jellegű egyetemi képzéssel is.

Ha megvan a megfelelő szakmai tapasztalat és van menedzsment végzettséged, akkor pályázz vezetői munkakörökre.

Nekem is így lett ilyen munkám.

2021. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
3 év lenne a max, amit egy poziban eltöltenék.
2021. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Szokták mondani, hogy kb. 10000 óra kell, ahhoz hogy egy szakterületen kiemelkedő legyél, menedzseri szintű tudást szedhess össze.

Ami kb. 5 év.

Szóval azt kellene tudni milyen szinten vagy most, hova akarsz eljutni.


Én is logisztikai területen dolgozom, már vezető vagyok, szóval kellenének részletek.


Egyébként egy levelező Ellátásilánc MSc jól jön.

2021. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4 év szállítmányozási tapasztalatom van, 3 éve vagyok a jelenlegi helyen (diploma- bem menedzsment, angol felsőfok, szakirányú végzettség + továbbképzések). Az elsődleges gondom az ígérgetés, hogy "majd jó lesz", de komolyabb fizetés vagy szó előléptetésről nem, még ha felhozom sem.



Az eredeti tervem az volt, hogy magamra vállalom a legnehezebb feladatokat, és így tudom bizonyítani hogy van bennem potenciál. Most az van, hogy a department két legnagyobb részlegéért teljes mértékben én felelek, ami rengeteg stresszel és munkával jár, de nem érzem úgy, hogy bárhova tartanék, és a fizetés is a szakmán belül átlag alatt van (300k)-ezt az eddig linkedin-en kapott ajánlatokból tudom.


Sokat tanultam viszont, ami nagyon jó, de szeretnék management irányba orientálódni, úgy érzem hogy megvan bennem a motiváció és skill hozzá, de nem tudom meddig érdemes várni, remélni.

2021. febr. 28. 17:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint már most is középvezető vagy?

Mert akkor már csak a pénz miatt is érdemes lenne váltanod


#4

2021. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, sima ügyintéző.
2021. febr. 28. 18:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, téged szépen átcseszett ez a cég (jelenlegi munkahelyed).


Sohasem szabad feltétel nélkül plusz feladatokat magadra vállalni.

Az alázatot, azt,hogy ingyen plusz terhet vállasz magadra, nem értékelik a cégek.



Én a váltást javaslom.Mivel szakmailag tapasztalt vagy,van diplomád, pályázz vezetői beosztású állásokat is.Az önéletrajzodat csináld meg ütősre.



Persze, ha megvan az új helyen a szerződésed,azt lobogtatva bepróbálkozhatsz valamit kialkudni a mostani helyeden is.

2021. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már a belépésemkor sejtettem, hogy itt nem lesz előrelépési lehetőség sem fejlődni sem lehet sehova.

Most 1 év után ez be is bizonyosodott.


Választhatunk a Pepsi meg a Coke között.

Sokan készülődnek elmenni

2021. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez mit jelent?


"a department két legnagyobb részlegéért teljes mértékben én felelek"


#6

2021. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!