Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amióta ilyen jól keresnek a...

Amióta ilyen jól keresnek a szakik, azóta ilyen moslék minőségű a munka amit végeznek?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek persze. Manapság Brutális árakon vállalnak munkákat, csapnivaló minőségben. 5-10 évvel ezelőtt, amikor jóformán éhbérért dolgoztak kb arra törekedtek, hogy minél jobb minőségűbb legyen a munka.


Pl. elkér egy festő egy 50nm lakás gletteléséért meg fehérre festéséért 700-800k-t, és undorító az egész, kb mintha egy hozzá nem értő csinálta volna... és úgy kihozná anyagárból (50-60k max).



2021. márc. 6. 09:52
A kérdező szavazást indított:
igen, van benne valami
dehogy, nagyon szépen dolgozik a legtöbb, megérdemlik a csillagászati összegeket
még keveset is kérnek
21 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez ha belegondolsz logikus. Drága a meló, brutális a kereslet. A szaki gyorsan akar végezni, hogy mehessen a kövi melora. Ezért a sebesség a minőség rovására megy. És nem gond a reputacio, mert sok a meló.
2021. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Régebben sem dolgoztak sokkal kevesebb pénzért.

Ha szerintem valaki 10 éve jó munkát végzett, akkor most is azt fog. Esetleg ott lehet keresni az okot, hogy a megnőtt fizetés miatt sokan elkezdtek ezekben a szakmákban dolgozni, képesítés nélkül vagy csak egy gyors okj-val.

2021. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
5 éve kb fele áron dolgozott minden iparos...
2021. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2: 10 éve konkrétan 1/3 annyiért melóztak, sokkal minőségibb munkát végezve. Értem én, hogy mindennek emelkedett az ára, szabadárasok, de ilyen brutális pénzekért azért minőséget várna el az ember. Összetákolni én is összetudom, ingyen.
2021. márc. 6. 11:52
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
konkrétan rommá keresik magukat, 3-4 milliót havonta, és teljesen mindegy milyen munkát csinálnak, sorban állnak az emberek értük. több szaki ismerősöm is van, mindegyik új kocsit vett, nagy házakban laknak
2021. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
és tróger, suttyó a legtöbb.
2021. márc. 6. 12:11
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
milliomosok inkább. mai világban csak az számít
2021. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Jön még kutyára dér, remélem az összes kókány, minőségtelen munkát végző szaki megy a híd alá. Borzasztóan haragszom rájuk, nőként különb munkát végzek, ha kicsit jobban utána nézek, legyen szó burkolásról, festésről, asztalos munkáról. Vicc az egész, remélem egyre több ember vált át a diy módszerekre, ez a sok megbízhatatlan kókler meg megy a levesbe.
2021. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Szakik között is van különbség,olyat pl. kerülni kell aki mindenhez is ért.A nagy arcú drágákat aki fényezi magát azokat is ejteni ajánlatos.Sokszor egy halk szavú megfontolt alaposabb munkát végez.Sokan ki is vannak égve a rengeteg meló miatt,nyomják szombat-vasárnap. Poros,piszkos munkát ami megviseli a szervezetet és az ízületeket senki sem akar végezni,meg persze el is lehet fáradni ami megint nem vonzó.Ja,és én kb.450.-ért csinálok meg egy 50nm lakást számlásan a 700-800 szerintem is sok.pl.
2021. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9

Az pont 9.000 ft-os négyzetméter ár...

2021. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!