Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen több évig egy SSC-nél...

Milyen több évig egy SSC-nél dolgozni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatotok szerint milyen éveken keresztül, nemcsak 1-2, hanem akár 5 vagy 10 évig egy SSC-nél dolgozni? Főleg olyan pozíciók érdekelnének, ahol nyelvtudásra is szükség van.

Van-e előrelépési lehetőség, magasabb pozíciókba?

Emelkedik-e a fizetés? Egyátalán, mennyi egy kezdő fizetése?

Mennyire stabil egy ilyen munkahely? Gyakran cserélődik-e a munkaerő?

A kollégák között milyen kapcsolat alakul ki?



2021. márc. 7. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éve vagyok a szektorban, szeretem. Van fluktuáció, én sem egy cégnél húztam le ezt a hat évet. Ha jó vagy, hagynak előrelépni, de cégen belüli váltással nem lehet nagy fizuemelést elérni, csak cégek közöttivel. Vagyis úgy érdemes haladni, hogy cégen belül felfelé, más céghez meg ugyanabba a poziba, csak többért.
2021. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátom SSC-ben dolgozik IT-sként, elég stabil a munkahelye, felsőfokú képzettsége és nyelvvizsgája van, kezdő fizu 300 nettó volt, most már lassan 400at kap 3 év után, mindig vannak új igények és problémák, nem igazán cserélődik a munkaerő, van akinek bejön van akinek kevésbé, ha adott egy probléma, akkor általában kollégákkal megbeszélik, inkább ilyen it üzemeltetés szerű.
2021. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Mindig ugyanazt csinálja az ember.

Ha hibázik jól megrugdossák érte.

Felettesek nyitottak a problémákra, meghallgatják azokat, egyik fülön be a másikon ki. Sok az intriga, sok a terítő. Előrejutási lehetőség nincs.

Lehet választani a Pepsi & a Coke között.


Soha többé SSC.

2021. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Én nem dolgoztam ilyen helyen, de több nagyon közeli ismerősöm igen, bölcsész diplomával, 2 felsőfokú nyelvvizsgával. Sokáig nem húzták, 1-2 évig. Amiből elegük lett: állandó fingreszelés, napi 2 meeting a semmiről, furkálódás. Gyomorideg. Inkább elmentek fele annyiért közszférába, illetve iskolába tanitani, mellette maszekba nyelvórákat adtak. Nyilván egy IT-s kolléga mást csinál, de nekik volt egy betanított munkafolyamatuk (adatrögzítés), ami igazán kellett az a nyelvtudás volt szóban és írásban.
2021. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!