Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más sem kapja hónapok óta meg...

Más sem kapja hónapok óta meg a cafetériat?

Figyelt kérdés
Folyton ígérgetik, hogy majd visszamenōleg megkapjuk, de most sem jött meg természetesen, mert még mindig nem újítottunk szerzōdést. Állítólag állami szinten ez van, tehát senki nem kapott még 2021-ben, mert a megújításról nem kaptak a cégek tájékoztatót. Ez igaz? Nagyon tele a tököm az egésszel már.

2021. márc. 8. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Mivel az ettermek bezarnak azert nincs kafeteria.
2021. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi megkaptuk normálisan, most csekkoltam le a kérdésed kedvéért a szép kártya appot, a februári utalás is megjött múlt héten (mi utólag kapjuk ezt is mint a fizut, szóval az ideiből 2x volt utalás).
2021. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy megnézted!

Akkor ezek szerint valami kamu van a dologban nálunk, nekünk a cégnél azt mondták ez állami szinten így van. Hát, remek.

2021. márc. 8. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam olyan helyen (közalkalmazottként), ahol év elején sose kaptunk semmit, mert januárban találták ki az adott évi költségvetést úgy egyáltalán, és kb február vége volt, mire velünk egyáltalán kitöltették a cafetéria nyilatkozatot, hogy mit szeretnénk adott évre. Mire átfutott a rendszeren, március-április volt mindig, akkor kaptuk meg visszamenőleg.

Bár persze, ha nálatok is ez lenne, akkor nem kéne kamuzni állami szintről meg szerződésről.

2021. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Siman megjott ugyanugy mint eddig
2021. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kapom ugyanúgy mint eddig.
2021. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
hát én 20 éve vagyok a munkaerőpiacon de soha sehol se kaptam cafit
2021. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az állami szinten duma egész biztos hogy kamu.
2021. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!