Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri a rendőri karriert...

Megéri a rendőri karriert kormánytisztviselőire váltani?

Figyelt kérdés

Jelenleg tisztként rendőri munkát végzek, a testületnél vagyok 10 éve, tiszthelyettes, főiskola, aztán most határozatokat írok egész nap. Már kiestem az utcai gyakorlatból, meg nekem valóbb az irodai meló, de nekem nagyon monoton és nem látok semmilyen előrelépesi lehetőséget.


A fentiek függvényében munka/fizetés és megbecsülés arányában érdemes egy minisztériumba(referens nek) /KSH-ba/MÁK-ba, stb helyre átmenni?


(rendészeti végzettség, folyamatban közig suli)



2021. márc. 9. 19:43
 1/6 Fsms ***** válasza:
Igen, jóval több a pénz, viszont legjobban akkor jársz, ha a magán szektorban próbálkozol. Ott sokkal több lehetőséget fogsz találni.
2021. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rendorok szexibbek😂
2021. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát jobban jártál volna, ha inkább a versenyszférába mész. Kormánytisztviselő munkája semmivel sem izgalmasabb, mint a rendőré. Ráadásul kevésbé megbecsült is.
2021. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lol, dehogy. Jóval alacsonyabb a fizetés a kormánytisztviselőknek
2021. márc. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Mintha a rendőrök jól keresnének. Van 16 éve pályán lévő százados ismerősöm nettó 305 ezer ft-ért.
2021. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Egy kormánytisztviselő még ennyit sem kap. Nekem meg van 15 éve kormányhivatalban dolgozó jogász ismerősöm, aki nettó 180-at keres.

2021. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!