Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 éves gimnazistaként hol...

16 éves gimnazistaként hol találok diákmunkát?

Figyelt kérdés
budapesten, gyorséttermen kívül lehetőleg

2021. márc. 11. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Lány vagy? :)
2021. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beirod googlebe h diákmeló
2021. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1/es, igen de ez mierr szamit? 2/es, mindenhova hallgatoi jogviszony kell 18 alatt is (??) nekem meg az ugye még nincs :(
2021. márc. 14. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Szia! 2 valaszolo vagyok , mi? Tanulsz meg gondolom, mert ha igen, akkor van hallgatói jogviszonyod, ha nem tanulsz már, akkor nem kereshetsz “diákmelót” mivel nem vagy diak.
2021. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj fel a Profession.hu-ra.Sok diákmunkát találsz.
2021. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fürge diákot tudom ajánlani, bár nekem nem segítettek ha te nagyvárosi vagy biztos találnak valamit. Ha te is vidéki vagy a legtisztább ha bemész a helyi fagyizóba, boltokba. Vagy teszed azt amit én is tettem, neten keresel olyan munkát ami nyáron biztosít majd szállást is. Drukkolok, ha kell valami segítség írj privátba. Ha meg Balaton környéki vagy, girl megadom a messengerem, es gyere velem diakmunkazni mert felek egyedül milyen lesz ott aludni es dolgozni egy idegen helyen😂😂😂 ezt valaszoltam egy masik lanynak is de neked is érvényes
2021. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Balatonról mindenkit lebeszélnék munka terén!


Régebben és manapság is, mind fórumokon olvasva, mint rokoni kapcsolatomban is és később megismert emberektől is hasonlóan azt hallottam mindenhonnan, hogy a beledet kihajtják, pénz meg sehol, csak a nagy ígéretek, aztán meg a levonogatások!

2021. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!