Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy tetszőleges mesterszak...

Egy tetszőleges mesterszak mennyivel dobja meg a munkakereső értékét úgy általában?

Figyelt kérdés

Direkt nem írtam konkrétumot, mert csak arra vagyok kíváncsi, hogy abban az esetben mi a helyzet, ha nem vág a mesterdiploma a szakmába, csak egyszerűen ott van az önéletrajzban, hogy az illetőnek van plusz diplomája. Azért kérdezem, mert jelenleg alapdiplomával és nyelvtudással viszonylag kényelmes és jól fizető munkát találtam, és bár szeretnék még továbbtanulni, de egyelőre még formálódnak a terveim (fiatal felnőtt vagyok, s viszonylag későn érő). Megpróbálkoztam egy olyan mesterrel, ami annyira nem jött be, és arra jutottam, hogy amíg nem tudom, hogy konkrétan mit akarok igazán tanulni és mire fog nekem az kelleni, addig felesleges pusztán presztízsből csinálni, inkább gyűjtök pénzt meg munkatapasztalatot, amíg jobban letisztul a kép. Lehetőségem még lesz tanulni, ebben biztos vagyok.


Ti ezt hogy látjátok? Érdemes erőltetni, hogy minél hamarabb legyen meg, vagy jól teszem, hogy kivárok, amíg nem tudom jobban, hogy mit szeretnék?


2021. márc. 16. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább várd ki, amíg eltökéled, hogy melyik mesterképzés érdekel. Teljesen felesleges egy olyat elvégezni, amit nem szeretsz és nem tudod hasznosítani az ott megszerzett tudást. Attól meg nem fognak egyből többet fizetni, mert van egy semmitmondó mestered, ami nem is vág a cég profiljába.
2021. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

IT-ban semennyire

Sokkal tobbet szamit 2 ev tapasztlat mintha meg 2 evig tanulnal

2021. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kapcsolódik a munkádhoz, akkor semennyire.
2021. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!