Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol álljak neki fejleszteni,...

Hol álljak neki fejleszteni, bővíteni a pénzügyi tudásom?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 2 éven belül végzek az egyetemmel faipari mérnökként fogok végezni, mellette dolgozok már a szakmámban. Online oktatás miatt elég sok idő szakadt rám és ezt szeretném hasznosan kihasználni, továbbá mire végzek szeretnék jobban belelátni a pénzügyi világ működésébe. Milyen podcastokat, könyveket esetleg tanfolyamokat ajánlotok, hol álljak neki ennek az egésznek?

2021. márc. 18. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiszamolo blog elég jó, sok cikkel, széles kommentelő olvasó réteggel.

Tett fel YouTubeon is ingyenes megnézhető pénzügyi oktatási anyagokat, amiken korábban pénzért lehetett részt venni.

2021. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Variance, alapblog podcastok.

Kiszamolot nem szeretem mert fillerbaszo miklos eddig tobb penzt vesztett el nekem mint amennyit megkeresett a tanacsaival

2021. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Mik voltak azok a tanácsok?
2021. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Ne vegyek teszlat meg bitcoint.

Teszlat nem is vettem de szerencsere minden penzem betoltam bitcoinba es tobb szaz szazalekot hozott azota, es meg szerintem felfele fog menni.

A fillerbaszas meg az hogy ne vegyek szendvicset, kavet stbt mert magamnak is megtudom csinalni, ne koltsek karacsonykor ...

2021. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Én mondjuk azon lepődtem meg, amikor tavaly április környékén bedőlt a részvénypiac, és lebeszélte az embereket hogy ilyenkor beszállni olyan mint viharban kihajózni -vagy valami ilyesmi- én beletoltam pár milliót, és 40+ % -ot kerestem pár hónap alatt.

Passz.

2021. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Robert Kyosaki könyveit ajánlom. Persze, bármit olvasol bennük, kritikus szemmel nézd - én sem hiszek el mindent belőlük, hiába vagyok nagy tisztelője Kyosaki munkásságának. Szerencsére a Tiktokon, a Youtube-on és a többi népszerű platformon is egyre több a színvonalas interjú/videó, amit sikeres emberekkel forgattak. A személyes kedvencem Charlie Munger (ő Warren Buffett jobb keze). Mostanában lett 100 éves és a vagyona 1,8 milliárd dollár. Az ő szavaira érdemes hallgatni.


A nap végén nem az fog számítani, hogy milyen könyveket olvastál el és milyen videókat néztél meg, hanem az, sikerült-e bölcsebben lefeküdnöd, mint ahogyan reggel felkeltél. E tekintetben a legjobb személyiség fejlesztő módszerek:

(1) Dolgozz azon a területen, amelyen fejlődni szeretnél!

(2) Ha valami érdekeset láttál, olvastál, vagy tapasztaltál, beszéld meg a barátaiddal! Vedd magad körül olyan barátokkal, akik hozzád hasonlóan érdeklődnek az üzleti világ iránt! A fejlődést a vélemények sokszínűsége adja.

2021. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!