Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS X550JX-XX048D BLACK-RED...

ASUS X550JX-XX048D BLACK-RED FD típusú laptopom van. Szeretném bővíteni, fejleszteni egy kicsit, ebben kérném segítségeteket. Bővebben lent (? )

Figyelt kérdés

GTA V rp-zek a fivem klienssel, és néha elég rendesen nekiáll szaggatni a játék. Alapvetően a singleplayerrel nincs gond, csak amikor már sokan vannak fenn a szerveren, sokan vannak körülöttem.

Első körben egy ram bővítésre gondoltam. DDR3-as ram van benne, 8 gigás. Ezt kivenném belőle, mivel a termékleírás szerint egy foglalat van benne. 16 gigára szeretném bővíteni, viszont olvastam egy ilyet róla, hogy “ Memória maximális mérete 12 gb.” Ez azt jelenti, hogy nem is képes nagyobb ramot kezelni?

A másik amire gondoltam az az, hogy a cd író/olvasót kiszedném, helyére a jelenlegi HDD-t raknám, a hdd helyére pedig az ssd-t.

A kérdésem arra vonatkozna, hogy milyen típusú, mekkora méretűre lenne érdemes váltanom? Mint ram mint ssd érdekelne.


Illetve bármilyen ötletet meghallgatok, hogy mivel lehetne kicsit combosabbá tenni ezt a gépet. Immáron 6 éve van nálam, jó gazdája voltam és eléggé kiszolgált, így szeretném meghálálni neki.


Előre is köszönöm a segítségeket, válaszokat!

Laptop leírása: [link]



2020. márc. 3. 21:40
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Mehet bele +8 GB RAM nyugodtan. Kelezni fogja.

SSD -ből meg tök mindegy mekkora. Pénztárca függő, hogy mekkorát és milyet veszel bele.

Ajánlom a Samsung EVO vagy PRO sorozatát.

2020. márc. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mehetne bele +8gb ram ha nem lenne benne 4gb alaplapra integralt memoria. Szoval azert van max 12gb ram tamogatas mert az 1 db slot max egy 8 gb-os modult eszik meg es ez a plafon ennel a gepnel.
2020. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ó értem! Köszönöm #2
2020. márc. 4. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!