Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikorra kell beérni egy...

Mikorra kell beérni egy Burger Kingbe nyitós műszaknál?

Figyelt kérdés
Diákmunkára szeretnék menni egy Burger Kingbe, és az űrlapon azt is meg kell válaszolni, hogy tudnék e nyitós és zárós műszakot vállalni. Fontos lenne viszont tudnom, hogy mikorra kell beérni nyitós műszaknál, ha 8-kor nyit az étterem? A buszjáratok miatt lenne fontos tudnom.

2021. márc. 18. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel őket. Csak van egy telefonszám valahol. A diákszövetkezetet kérdezd ha ők közvetítenek ki.
2021. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem 100%, csak általánosságban nyitás -1 óra mikor felveszed a munkát. Tehát nem akkorra kell beérni, hanem akkorra kell munkaképes állapotba lenni. Átöltözls stb..

De az a biztos ha olyat kérdezel meg, aki biztos benne hogy ott ez mennyit jelent.

2021. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Biztos hogy nem kell 1oraval előtte beerned nyitás előtt. Ha az nem számít bele a munkaidodbe akkor nem kotelezhetnek rá.


Ha te hivatalosan mondjuk 8tol 16ig dolgozol, akkor úgy kell beerned hogy 8.00ra már munkakesz állapotban legyél.

2021. márc. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos hogy nem kell 1oraval előtte beerned nyitás előtt. Ha az nem számít bele a munkaidodbe akkor nem kotelezhetnek rá."


Általában nyitás előtt 1 órával kezdődik a munkaidő ilyen éttermeknél, mert kell kb egy óra, ahhoz hogy mindent előkészítsenek, hogy ha nyitnak, akkor már egyből tudjanak kiszolgálni.


Tetszik érteni?

2021. márc. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az mas ha arra az időre is jár berezes. És ezt le is írtam.


Sose dolgoztam ilyen helyen így nem tudom mi a szokás. A lényeg hogy ha a nyitás 8orakor van de te 7tol 15ig dolgozol, erre az időre kapod a béres akkor nyilván 7re be kell erned és munkakepesnek kell lenned.


Azonban ha 8tol fizetnek akkor senki sem kötelezhető elvileg hogy 7re érj be es dolgozz 1 órát ingyen.


Az megint más kérdés hogy ha nem tetszik akkor max kibasznak és keresnek mást aki hajlandó 1oraval előbb bemenni

2021. márc. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Burgereskent irom.

6:55 tol kezdodik a muszak 7-16 egy nyitos muszak azt az 5 percet nem fizetik. Magyarul 6:55-16ig tart a muszak. Ez igy van a tobbi muszakkal is . Mindig 5 percel hamarabb bekell allni

2021. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
47%
De hidd el nem akarsz burgerbe dolgozni. Nem akarmivan nem teged fognak nezni hanem a bevetelt. Lehet akarmilyen kinod te leszel a sz.r érte. Most tappenzen vagyok. A halalba kivannak ezert engem mert miaz h tappenz
2021. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6os, az az 5perc egy teljesen toleralhato idokeret.


Es mennyi a szünet a 9ora5perc alatt amíg tart a műszak?

2021. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

20 perc. 18 ev alatt 30/45 perc.

De azt hanar letudjak. 9 fele mar kezdik kiadni

2021. ápr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!