Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez 100% hogy nem értékesítő...

Ez 100% hogy nem értékesítő munka hanem adminisztráció? És nettó kb mennyit kaphatok érte?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 19. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

ez tuti nem értékesítői munka.

Hát ha már van gyakorlatod,és nem 22 éves vagy, akkor nettó 130 körül. Bankokban nem vezetői szinten amúgy nem lehet kezdetben jól keresni úgy tudom, viszont ha már teljesítesz, és mást is rád pakolnak, pl. kiscsop. vezető, stb. vagy bármi más miatt pl. túlóra, lehet majd jól keresni. Ha ilyen típusú vagy, aki jól kijössz a számokkal, lehet ez egy jó munkahely.

2010. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

20 vagyok, pályakezdő:(

Így kb 100-110-et ellehet kérni nettó?

Vagy majd ők mondanak egy árat nem tudom:S

2010. aug. 19. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Legjobb, ha megvárod, hogy ők mondjanak egy - tól - ig összeget a fizetésre.

És ez tuti admin munka.

Általában a grafton.hu-n lehet figyelni, hogy kb. milyen fizetések vannak, de a [link] oldalra is érdemes ellátogatni.

2010. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!