Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol és milyen diákmunkákat...

Hol és milyen diákmunkákat tudnék vállalni?

Figyelt kérdés

Elsőéves gazdaságinformatikus hallgató vagyok. Jól mennek a C# és a Java nyelv legalapabb dolgai, az átlagnál jobban megy az Excel, a Word, a Powerpoint kezelése, illetve felhasználói szinten megy az Acces kezelése (SQL-t nem tudok írni). Ezen felül van biciklim és segédmotorom, illetve Budapesten lakom. Milyen típusú diákmunkákat tudnék vállalni? Heti 2 nap, illetve hétvégén tudnék dolgozni, de jók az egyszeri, alkalmi melók is.

Egyébként 93%-os középszintű informatika érettségivel, ECDL-bizonyítvánnyal, és B kategóriás jogsival is rendelkezem. Nem feltétlenül ragaszkodok az infós területhez. Ami még említésre méltó az az, hogy az autóalkatrészek nevével, funkcióikkal és az áraikkal az átlagnál jobban tisztában vagyok, illetve nem okoz gondot a robbantott ábrás cikkszámkeresés sem, a saját kocsimhoz is mindig én keresem meg a számomra kellő dolgokat a Bárdi Autó robbantott ábrás keresőjében. Ezen felül a saját számítógépeimet is mindig magamnak rakom össze.


Milyen irányban nézelődhetek ezekkel a skillekkel?



2021. márc. 22. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkát iskolaszövetkezeten keresztül lehet vállalni, 93%os középszintű érettségivel nem fog gondot okozni a google és az állásportálok keresőjének használata.
2021. márc. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!