Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 3 év alatt kéne 180 millió...

Ha 3 év alatt kéne 180 millió forintot keresned, hogyan állnál neki?

Figyelt kérdés

Már meglévő ingatlan vagy ingóság eladása nem ér, vegyük úgy hogy nagyjából nullán vagy. Van hol laknod, de egyáltalán nem vagy vagyonos...


Az illegális megközelítéseket is zárjuk ki.


Így gondolom ami marad, az legális vállalkozás indítása (vagy persze írhattok mást is, hogyha bármi eszetekbe jut)... Tehát milyen jellegű vállalkozást próbálnál kiépíteni amihez nem kell, vagy maximum akkor tőke kell, ami banki hitelből egy átlagos fizetésű ember számára elérhető?


Persze nem akarom előre megmondani, hogy mit írhattok, csak én ezt látom az egyetlen “reális” útnak, természetesen így is nagyon kicsi eséllyel a sikerre.


Szóval, Ti hogy állnátok neki egy ilyen kihívásnak?


(Elméleti kérdés)



2021. márc. 23. 09:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Hozzá sem fognék, mert szerintem lehetetlen.
2021. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1. Voltak, vannak és lesznek is emberek akik ennél nagyságrendekkel több pénzt kerestek/keresnek hasonló idő alatt, és nem csak tőkések.
2021. márc. 23. 09:54
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem próbálnék vállalkozni, mert semmi esélye a tudásommal.

De kitöltenék egy skandináv lottót, az 1:3 milliós esélye jobb, mint ha vállalkozással próbálnék 180 millát keresni:D

2021. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Persze Ők többnyire kiemelkedő intelligenciával, vagy egy bizonyos területen kiemelkedő szaktudással bírtak/bírnak... Vagy is-is.
2021. márc. 23. 09:55
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Valahogy össze kéne hoznom, hogy megfelezzem a havi bevételeimet, akkor nagyjából összejönne ez az összeg :)
2021. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

“ az 1:3 milliós esélye jobb, mint ha vállalkozással próbálnék 180 millát keresni:D “


Ebben mondjuk én nem lennék olyan biztos. De Te tudod.


Nyílván az is “ér”, hogyha a vállalkozásod maga 3. évre ér ennyi pénzt és azt eladod.


Ehhez nem kell az, hogy mondjuk évi 60 millió körüli profitot termeljen... Ennél jelentősen kevesebb is elég ahhoz, hogy maga a vállalkozás elérje ezt a 180 milliós értéket.

2021. márc. 23. 09:58
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha én ezt tudnám, gondolom nem Neked akarnám elmondani.
2021. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#7. Jogos :)


Akkor lehet, hogy Te tényleg tudod...


Én amúgy úgy álltam a válaszokhoz előre, mielőtt kiírtam a kérdést, hogy valószínűleg egyik válaszolónak sem sikerülne.


Ettől függetlenül még szerintem érdekelhet, hogy hogyan állnátok neki és mi lenne a terv...

2021. márc. 23. 10:02
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

"#1. Voltak, vannak és lesznek is emberek akik ennél nagyságrendekkel több pénzt kerestek/keresnek hasonló idő alatt, és nem csak tőkések."


Ez igaz, de nem úgy keresték meg, hogy előre eldöntötték, hogy ennyit fognak keresni.

Van 10ezer ember hasonló képességekkel. Abból 9000 jól meg fog élni, 999-nek nem jön be a dolog, és rosszabbul fog állni, mintha simán elment volna alkalmazottnak, a tízezredik meg halomra keresi magát.


Te csak a tízezrediket nézed és azt képzeled, hogy akkor bárki lehet a tízezredik. Tízezredik csak a tízezredik lesz, a többiek nem.

De, hogy ki lesz a szerencsés azt ELŐRE NEM lehet tudni.


Hogy állnék neki, ha bevállalnám, hogy a végén 180 millióm lesz vagy semmi?

Tőzsdéznék, mert ahhoz legalább minimálisan értek. Ha sikerült 1-2 millióból 30 milliót összeszedni, akkor próbálnék áttérni ingatlan adás-vételre, ingatlan kiadásra. Vagy behozni azt is.

Valószínűbb, hogy lenulláznám magam, de akár össze is jöhet.

Közben próbálnék mindent összeolvasni a témáról.

2021. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy, sajnos én nem tudok pénzt csinálni. Még havi 200 ezret se. csak akkor ha felvesznek gyárba és nem rúgnak ki. Sajnos.
2021. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!