Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Raiffeisennél állásinterjún...

Raiffeisennél állásinterjún mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Bankfióki gyakornoknak jelentkeztem, az egyetemi szakmai gyakorlatot végezném. Ez lesz életem első rendes állásinterjúja, ezért kicsit izgulok. Holnapra hívtak be egy személyes interjúra, telefonon nem beszéltünk semmi másról. Mire készüljek, miről lesz szó? Teszt is lehet? Öltözetem milyen legyen? Mennyire lesz nehéz?

20/F



2021. márc. 23. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Öltözet kissé konzervatív,ha van tetkód azt takard el mert az nem plusz, érthető beszédstílus, ne motyogj, nézz a szemébe, amikor válaszolsz is. K.b. ennyi elég is.
2021. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Mivel gyakornoki munka, így nem kell kőkemény interjúra számítani, inkább azt nézik, hogy milyen a karaktered, és kb képben vagy e területtel, sokan pár év egyetem után is egy-két alapvető szakmai kérdésre sem tudnak válaszolni.


Mivel fiók, ezért öltöny, nyakkendő (nem fekete), világos ing (nem mintás). Ahogy bárhova mennél, ahova elegánsan kell felöltözni (de nem temetői szett)

2021. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!