Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeznél erre az állásra...

Jelentkeznél erre az állásra végzős egyetemistaként?

Figyelt kérdés
Nagy múltú pénzintézet motivált, lendületes munkatársat keres pénzügyi tervező munkakörbe. Feltétel érettségi, előny diploma.
2010. aug. 19. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

simán

ha hasonló területen szerzed a diplomád...

2010. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Közgazdász+Mérlegképes, februárban diplomázom lesz. Ez még a régi rendszer.

De remélem nem Provident, meg hasonlók!

Mondjuk a rendes bankokkal nincs semmi bajom.

2010. aug. 19. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
próbáld meg, de én szerintem ez teljesítménymunka és nincs fix fizu
2010. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez vállalkozói munkakör, és hasonlóan keres értékesítőket az ING.
2010. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl jó hír...:((
2010. aug. 19. 19:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Határozottan nem jelentkeznék.Nagymúltú pénzintézetek pénzügyi elemző munkakörbe csak és kizárólag Corvinus-os végzetteket vesznek fel.

Ez tuti valamilyen értékesítői meló!

2010. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi Kedves Utolsó elfogadom a véleményed. Ha pénzügyi elemző munakör az nem értékesítő munka tudtommal. Amugy Corvinuson végzek.
2010. aug. 19. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyi sztem jelentkezz

Ha behívnak állásinterjúra, úgyis meg kell kérdezned h.pontosan miből is állna a munkád...Aztán max. visszakozol...Nem probléma..Az állásinterjú nem csak a potenciális munkaadónak van,hogy megismerje a jelentkezőt,hanem a jelentkezőnek is ez egy alkalom arra,h.eldöntse akarja-e azt a munkát...

Szóval jelentkezz,menj el az interjúra,aztán majd meglátod..

2010. aug. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Na álljon meg a menet! A pénzügyi elemző is értékesít! Másrészt nem tudom melyik ez a cég, ahova csak Corvinusosokat vesznek fel, mert én egy sima érettségivel dolgozom pénzügyi elemzőként. Szerintem ti az egyedi kínálókról beszéltek! Nálunk nincs ilyen korlátozás, mert mi pénzintézetektől függetlenek vagyunk. Hozzáteszem, hogy miután itt dolgozom, eszembe sem jutna egyetlen banknál vagy biztosítónál leszerződni.
2010. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!