Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Zepterről mik a jelenlegi...

Zepterről mik a jelenlegi vélemények? Van fix fizetés az elején? Kell hozzá a vállalkozói?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy megéri-e bemennem az interjúra, vagy úgyse kapok egy vasat se, ha nem tukmálok rá a nyugdíjasokra termékeket. Nehogy még minuszba is menjek a vállalkozói kiváltása után (ha kell). Valaki aki esetleg ott dolgozott/ dolgozik? Érdekes, hogy olyan sose kommentel, aki most dolgozik ott.

2021. márc. 29. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fix, nincs alkalmazotti. Még akkor se mennék oda, ha tényleg sehova nem vennének fel, mivel minimálbér se jár, persze a telefonszámla téged terhel... :D
2021. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
A Zepter meg mindig a nyuggerek lehuzasarol szol, mi valtozott volna szerinted az elmult idoben? Megy igy is a bolt, a sok nyomorult ugyis beszervezi a megfelelo mennyisegu ujabb nyomorultat, a termekek el vannak adva kb. 80% arressel, oszt' jonapot.
2021. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
F.O.S
2021. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A saját telefonomat kell használnom? Ez hihetetlen... ennyire kihasználják az újoncokat?
2021. márc. 29. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennel is jobban.
2021. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen cégek nem csak a ügyfeleit, hanem a dolgozóit is kihasználják.

Voltam hasonlón, ott pár emberrel végig hallgattam 2 óra bullshithalmot, meg nagyon méz-máz volt a pasi. A végén feltettem a kezem és kérdeztem, hogy ok, de mit kell csinálni, mi a konkrét munka, mennyi a fizetés és milyen utánajárással jár számomra. Akkor megint elkezdett terelni. Csak annyit mondtam, hogy legalább a leendő munkatársitokat ne csesznétek át, majd elmentem.

2021. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Na, akkor írom az aktuális információkat személyes tapasztalatból: a Zepter értékesítők vállalkozók, tehát igen, ha ezt szeretnéd csinálni, akkor kell legyen egy vállalkozásod, amire számlázni tudod a jutalékodat. A legelején meg tudják oldani a vezetődön keresztül, tehát pár hónapig ki tudod próbálni anélkül, hogy vállalkozást kellene indítanod.


Ami a fix fizetést illeti, vannak fix juttatások, de feltételhez vannak kötve, pl.:


Kapsz havi 80.000 Ft-ot, ha sikeresen összehozol 20 üzleti találkozót (magyarul leszervezel a vezetődnek 20 időpontot ügyfelekkel és ezek meg is valósulnak, tehát eljön az ügyfél, nem mondja vissza). Ha a 20 találkozót leszervezed, de egyiken sem köttetik üzlet, a 80 ezer pengőt akkor is megkapod.


A következő fokozat havi 160.000, ehhez már 20 vagy 25 találkozó és 7 megvalósult üzlet kell.


A harmadik fokozat havi 240.000, ennél nem emlékszem hirtelen a pontos követelményekre, de nyilván több üzlet kell, mint a 160-hoz.


Összefoglalva: ha elvégzed, amit kell és telefonálgatsz, de nem adsz el semmit, akkor a Zepternél maximum havi 80 ezer ütheti a markod. Ennél többet csak akkor kereshetsz, ha már sikeres eladások kötődnek a nevedhez.


Ha érdekel az értékesítés, akkor egyébként érdemes megpróbálni, mert meg lehet keresni havi nettó 300-500 ezret közepesen intenzív, nem beleszakadós munkával, de figyelembe kell venni, hogy itt a pénzért bizony hozni kell az üzleteket, nem egy sztenderd heti 40 órás állásról van szó, ahova bejársz és minden hónap 5-én garantáltan jön a szerződésben szereplő összeg a számládra.

2021. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!