Milyen itt dolgozni?

Figyelt kérdés

Utolsó éves egyetemista vagyok és még ebben a félévben vannak óráim,utána már csak a szakmai gyak.

Szeretnék jelentkezni a KPMG-hez gyakornoknak már most és utána szakmai gyaknál ott maradni. Egyik csoporttársamat most vették fel,de még csak 2 hét múlva kezd,úgyhogy a felvételi folyamatról vannak infóim,de másról még nem.

Milyen itt dolgozni? Tudom hogy van túlóra ,de gyakornok gondolom órabérben van és suli mellett nem várnak el túlórát..hány órát várnak el gyakornokként?

Illetve milyen az egész? Közösség? Sokat várnak el? Kedvesek,megtanítanak mindenre? Van dresscode és ha igen,mennyire szigorú?

Főleg gyakornokok véleményét várnám,de rendes főállásúaknak is örülnék.

Egyébként adózásra vagy auditra mennék.

22L



2021. márc. 30. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Stresszes hely, sokat kell dolgozni, de nem rossz a fizu és munkatapasztalatnak is elég jó.
2021. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem KPMG-nél ugyan, de egy másik Big4-nál dolgozom szóval hátha tudok segíteni, mert sok minden hasonlít ezekben a cégekben.


Dresscodeot ha jól hallottam a KPMG-nél nem olyan szigorú. A munkával kapcsolatban pedig előzővel egyetértek, stresszes tud lenni néha, de sokat tudsz tanulni. Én teljes állásban vagyok pályakezdőként Big4-nál és ha engem is megtanítottak mindenre, akkor gyakornokként szerintem téged is tuti meg fognak. :) Munkatársak pedig jófejek amúgy, a senior managerek, igazgatók, partnerek is tök normálisak tudnak lenni.

2021. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Van dresscode? "


Covid van te jany, home office-bam abban tolod amiben jolesik. 😅

2021. ápr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!