Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok az eladói munkáról?

Mit gondoltok az eladói munkáról?

Figyelt kérdés

PL. ha valakit megkérdeznétek mit dolgozik és azt mondja eladó élelmiszerboltban akkor milyen véleményetek lenne róla?

Bejelentett munka és havonta kap pénzt.

Rendesen dolgozik és úgy ahogy a főnőkei elvárják.

Néha követ el hibákat de azt mindig orvosolja.

Sosem panaszkodik, sosem csinál konfliktust, kollégákkal is jól kijön, főnökei is megdicsérik néha a munkája miatt.

(nem rólam van szó, a kérdés elméleti)



2021. márc. 31. 02:42
 1/6 anonim válasza:
100%

A kereskedelmi dolgozó is ugyanolyan ember, mint bárki más.

Én is kereskedelemben dolgozom, sose hallottam olyat, hogy rossz véleménnyel lettek volna emiatt. Nyílván vannak olyan emberek, akik felsőbbrendűnek érzik magukat, de kevés az olyan.

Megvannak a maga szépségei és nehézségei, mint bármelyik más szakmának. Ha benne dolgozol akkor ismered meg igazán, milyen ember típusok vannak és mennyire különböznek.

2021. márc. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ugyanolyan munka, mint egy ügyvéd vagy takarító. Aki meg a munkája miatt lenéz valakit az magát minősíti, nem azt, akit lenéz...
2021. márc. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 molnarmarcell21 ***** válasza:
89%

Karrier szempontból?

Ez nem hivatás és nagyon fejlődni, előrébb lépni sem lehet.


Ettől függetlenül megvan a becsülete, egy kedves eladó simán feldobja a napom és szívesebben járok abba a boltba, és biztos kemény, szerintem én nem tudnám csinálni.

2021. márc. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
azt is meg kell csinálni
2021. márc. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy biztos türelmes ember, ha boldogul a vásárlókkal.
2021. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát amennyi gyökér emberrel érintkezik naponta, minden, tiszteletem az övé :)


Ugyanakkor karrierepites szempontból nyilván nem optimális, de egy nagyon fontos szerepet tölt be attól még, főleg ha végzi becsületesen.

2021. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!