Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet így pénzt keresni?

Hogyan lehet így pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet pénzt keresni kérdőívekkel illetve azzal, hogy meglátogatsz néhány oldalt és cl véleményt írsz? Láttam egy videót ahol a srác 8 órán keresztül kérdőíveket töltött ki és kb 5000ft-nak megfelelő dollárt keresett... Nekem valahogy ez sose jött össze, pedig próbáltam én is már.

2021. ápr. 7. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon vannak ilyenek, ha mégis, nem küldenek annyit hogy ebből érdemi pénzed legyen.

Ami van, pl. nem covidos időkben fókuszcsoport interjúkra jártam, 9-10 ezret adtak pogácsával és jól szórakoztunk mindig.

2021. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
nem
2021. ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan weboldalak amik tényleg fizetnek, de nagyon kell vigyázni. És még a legjobb ilyen oldalak se 2 perc után fizetnek.
2021. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!