Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miből lehet a legtöbb pénzt...

Miből lehet a legtöbb pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egésznap azon gondolkoztam,mibe érdemes belefektetni,vagy elkezdeni foglalkozni komolyabban. Akár itthoni,online munkákat is nézegettem,nem jutottam sokra.

Esetleg aki online dolgozik vagy fektetett be pénzt az ha leírná a tapasztalatait nagyon megköszönném.

Itt gondolok igazából bármire(blog írás,piackutatás,digitális valuták,online munkák akár 8-12-16 órában...stb

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2021. márc. 28. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

És mihez értesz?

Mert írhatsz te blogot, ha nincs miről és az írásképed is nulla.

Vagy fektethetsz te online pénzt akármibe, ha a nulla közeli a tőkéd

2021. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
NEM LÉTEZIK olyan otthoni munka, amihez nem kell komoly szaktudás. Max. a kamerás munkák, oda test kell meg gyomor.
2021. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindenki ezzel jön hogy mindenhez szaktudás kell. Oké,de mondjatok példákat és amelyik a legközelebb áll,azt megtanulom. Minden fent van az interneten vagy befizetek egy kurzusra.
2021. márc. 28. 22:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen, programozni, bérszámfejteni simán lehet távolról is...
2021. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Túl általános a kérdés ahhoz hogy meg lehessen válaszolni, a kört konkrétan az összes létező munkára szukitetted.

De csak ha az online végezhető munkáknál maradunk:

- kérdés az hogy eleve mihez értesz

- mennyi időt és energiát vagy hajlandó beleáldozni. Hogy ha éveket, akkor az IT-tol elkezdve minden jól fizető szakma szoba jöhet

- mennyi tőkéd van és azt mennyire kockaztatnad.


Hüvelykujj-szabálykent, ha nincsen komoly eladható szaktudásod se nagyobb befektetendo tőkéd, rövid távon további tanulás vagy bármi nélkül, nehezen tudnál nagyot szakítani.

Online munkát lehet találni, de ha olyanról van szó amit mindenki el tudna végezni akkor megint csak nem tudnál jól kereső állást találni érthető okokból.


Amiknel nem kell igazán szaktudás:


Az ilyen blogolás az hobbinak jó de csoda ha egyáltalán valaha is pénzt kapnál utána.

A tőzsdézés jövedelem-kiegészítésként lehetséges, de csak ha nem hatalmas összegeket fektetsz be akkor nem fogsz belőle megélni (igaz ez a bitcoin vásárlásra is). De feltételezem ha ilyen pénzeken ulnel akkor nem tetted volna fel a kérdést.

Opció meg a webshop üzemeltetés és a kereskedelem, de ehhez is kell tőke és persze kockázatos is. De jó termekkorel ha ügyesen csinálod akkor jövedelmező is lehet akár.


Szaktudást igénylő állásokat nem sorolom fel mert van egy pár ezer belőlük, kérdés hogy mi az ami érdekel és menne is.


Szóval sajnos nem nagyon létezik tuti tipp.

2021. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Alapítás egyházat.
2021. márc. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos hozzád hasonlóan még nagyon sokan úgy gondolják, hogy mindenhez értenek, bármi nekik való, csak dőljön a lé. Ezért van annyi sikertelen, frusztrált ember ma.

Jó lenne ha leírnád, hogy miből vagy jó, mihez értesz, mi a hobbid, mi érdekel. Érdeklődés nélkül csak biorobot tevékenység lesz. Azt meg inkább ne...

2021. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
IT. A szocializmusban mindenki a vasútra ment vagy a honvédséghez, rendőrséghez, most inkább azt mondják: fiam, ha hülye vagy mindenhez, menj el IT szakinak, majd ott találnak neked helyet!
2021. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7. Válaszolónak üzenem: Szerintem itt nem arról van szó ki mihez ért,mindent meg lehet tanulni,mondtam a kurzust is,hogy szivesen elmennék.

A hozzád hasonlók miatt sajnos az emberek túlnyomó része bele se vág új dolgokba,nem lép ki a komfortzónából,mert az ilyen negatív emberek visszahúzzák őket.

Őszintén a mai világban nem számít mihez értessz,pénzügy szakon végeztem,mégis programozóként dolgozom egy cégnél,ami jelenleg haldoklás szélén áll. Ezért szeretnék másban is részt venni. Lehet az programozás,pénzügy-számvitel,bitcoin,etherium...stb

2021. márc. 29. 12:50
 10/13 A kérdező kommentje:

Eléggé gáznak tartom,hogy tippeket,tapasztalatokat,esetleg munkák felsorolását,ajánlását vártam. Na mindegy,megint csak csalódni lehet az emberekben,mindig csak magamra számíthatok :/

Köszönöm szépen a 5. És a 8. Válaszolónak hogy írtak,legalább ők írtak valamit amit hasznosíthatok.

2021. márc. 29. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!