Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen volt nektek pályakezdők...

Milyen volt nektek pályakezdőként?

Figyelt kérdés

Jelenleg pályakezdő vagyok és szenvedek az álláskereséssel.

Annyira unom, hogy senki nem hajlandó még csak egy nemet sem visszaírni.

Érdekelne, hogy ez mindenkinek ilyen nehéz az elején? És ha igen, hogy birkóztok/birkóztatok meg vele?

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!



2021. ápr. 9. 11:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9-es: Én behasznosoztam! Örülök, hogy azért másnak pozitív tapasztalatai voltak😊

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Egyébként egy mental breakdown közepén írtam ki a kérdést, teljesen kétségbeesve és bőgve, úgyhogy sokat jelent, hogy nem vagyok ezzel egyedül, hálás vagyok nektek!

Úgy néz ki tovább képzem magam, hogy minél több lehetőségem lehessen és addig is próbálkozom tovább.

2021. ápr. 12. 23:08
 12/12 anonim válasza:
100%

Én az egyetem kezdetén elhelyezkedtem gyakornokként. Ott se volt egyszerű, azért kellett próbálkozni mire felvettek valahova. Két évig ott voltam, utána már az egyetem vége felé így el tudtam helyezkedni egy junior pozícióban. Egy éve dolgozok ott, jelenleg ugyanezt a junior pozit keresem Ausztriában. Kint is totál kezdő lennék, mert kint hiába a tapasztalat, nem ismerem az osztrák rendszert. De enélkül a tapasztalat nélkül nem feltétlen hívnának be interjúzni, hiszen kint is sok az osztrák frissdiplomás. Hogy sikerülni fog-e? Remélem,én optimista vagyok.

Én mindenképp azt tanácsolom a kérdezőnek, hogyha teljes munkaidőset nem is, keressen először gyakornoki állást. Elég gyakori, hogy mostmár nem a junior van a ranglétra alján, hanem a gyakornok, és a gyakornokból lesz utána junior, ha elvégzi az egyetemet.

2021. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!