Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hülyeség magamnak...

Miért hülyeség magamnak segíteni, ha tudok valamit automatizálni, azt megcsinálom?

Figyelt kérdés

Most írtam magamnak, és ha igény van rá, másnak is egy makrót. Nekem most szívás volt, mire jól működő lett, viszont innentől egy rettenetesen utált feladatom 5perc lesz, a maga 2óraja helyett.

Ebben mi a kivetnivaló?

Nem az első ilyen lépésem, hogy valamit egyszerűbbé, hatékonyabbá teszek. Nem valók ettől feleslegessé, csak mondjuk lesz másra 2órám, ami hasznosabb feladat pl


2021. ápr. 10. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, én is ezt csináltam. A főnökasszonyt nem érdekelte, a feladat kész volt, ennyi. A nyert időben pedig online tévét néztem.
2021. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Baj nincs vele de a kutya nem kíváncsi ra
2021. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"nem félsz, hogy így a munkádat bárki meg tudja csinálni?"

Eddig is érvényes volt, hogy ezt a részére egy csimpánz is meg tudja csinálni.

Nem bent csinálok úgy, mint istencsászár, hogy nézd már.

2021. ápr. 10. 13:29
 4/5 Fsms ***** válasza:
100%
Mi a valódi kérdés? Ne haragudj nem jön le. Amit leírsz, az emberek nagy többsége csinálja.
2021. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokan nem látják be, hogy megéri a két óra szenvedés, mikor az az öt perc feladat akkor nem fáj annyira.


De a kérdésedet nem értem. Ki állította vagy állítja, hogy hülyeség?

2021. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!