Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a legfőbb életcélod? Mi a...

Mi a legfőbb életcélod? Mi a legnagyobb vágyad karrier terén?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 10:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
69%
Szerintem azt már elértem. Országosszinten elismert hangszerművész vagyok.
2021. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Elértem. Minél több országot megismertni vágytam, úgy 35-40 országban jártam.
2021. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Devops csapatot akarok vezetni. Kb két-három év és elérem.
2021. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
3as vagyok: annyit még hozzátennék, hogy ez nem kifejezetten életcél, hanem nekem 2-3 éves céljaim vannak. Ha elérem, jön a következő. És mivel karrier kategóriában vagyunk, ez karrier cél. A magánélet más tészta.
2021. ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Eleinte (szakmai) vezető akartam lenni, aztán látom mennyi szívással jár, és a fizetés sem akkora, mint amennyit elvárnál azért, hogy ugráltathatnak amikor akarnak, extra nagy stressz, szívás, csomó idődet feláldozod. Most megelégednék egy nyugisabb, közepes fizetéssel is.
2021. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Egyes: Gratulálok! Tényleg egy nagyon szép életcélt valósítottál meg! 🙂

Kettes: Hűha! Az nem semmi! Igazi világjáró vagy! Éltél is már valamelyik külföldi országban?

Hármas: Az élet igazából erről kéne, hogy szóljon, hogy az embernek legyenek mindig céljai, amik viszik előre, és értelmet adnak az életének!

Ötös: Tudom! Nekem is van egy haverom, aki 6 évig volt műszakvezető egy világszintű óriáscég magyar leányvállalatánál. Több ezer emberért felelt! Már akkor - 11 éve is - 400 ezer Forint felett keresett.

Cserébe viszont állandóan idegeskedett, ő felelt mindenért, mindenkiért! Ha valamelyik dolgozó hibázott, ő csesztették azért is.

Gyakran hétvégén - a szabadidejében - felhívták, mert valamelyik gép tönkrement, és be kellett mennie...

2 műszak, hétvégi túlórák, nahy felelősség, állandó idegesedés, folytonos cseszegetés...

6 év után lett elege, és felmondott. Búcsúzóul a cég háromhavi fizetést utalt még neki.

Azóta, fele annyiért dolgozik, de legalább nyugodt élete van. Van párja, szabadideje. Azt mondta, többet nem lenne semmilyen vezető. Pedig nagyon okos, jó képességű!

A pozíciója 6 éve folyamatos átjáróház. Senki nem bírja néhány hónapnál tovább.

Szóval, így érdemes meggondolni, az ember akar e vezető lenni. De, milyen áron?

2021. ápr. 11. 11:32
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
saját vállalkozása, évente 100 milliós forgalom 20+%os profit mellett.
2021. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Anyagi függetlenség az egyik. A másik egyfajta ismertség a hivatásom területén.
2021. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Jelenleg közepvezető vagyok, a karrierben reálisan nézve még egy szint van, felsővezetőként csinálni ugyanezt (Ügyvezetői szint nem az én világom, a vezetés mellett a szakmát is szeretem). Na meg nyilván egyre nagyobb csapatot vezetni. Ez reális cél.


Munkán kívül pedig családi házba költözni. 3-4 autós hobbyflotta, műhely, garázsok, parkosított kert, kutyák ilyesmi.

2021. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
örökké élni. eddig jól megy:DDDD de lehet lassan felülirják ezek a kutyák
2021. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!