Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kezdjek egy ilyen boomer...

Mit kezdjek egy ilyen boomer kolléganővel?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok egy irodai pozícióban, ahol van egy kolléganő, aki már 10 éve ott van mindenki felnéz rá, de kb senki nem szól rá, hogy ő az egyik oka annak, hogy kilépnek a kollégák miatta.


Most volt a német feletteseinkkel egy meeting, akik toxikusnak nevezték ezt a munkahelyi környezetet. Együtt kell működnünk ugyanis indiai kollégákkal, akiket szívből gyűlöl a kolléganőm, nem is érti miért vannak ott.


Aztan a kedvencem: van hogy írok egy emailt, majd CC-n továbbítja a főnökömnek. Egyszer elkéstem egy meetingről, akkora botranyt csapott, hogy ilyet nem lehet csinálni. Ma meg egy random online meeting közepén megkérdezte, hogy figyelsz, vagy megint a telefonodon lógsz? Az a baj, hogy ennek hatására nekem is kezd elmenni a kedvem a munkától, tényleg csak a minimális mennyiséget teljesítem.



ápr. 26. 11:34
 1/7 Lilluci27 ***** válasza:
60%
Mondj fel
ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Rossz a management.


Tanácsot nem tudok, de van egy ugyan ilyen történetem. Nálunk is van egy ilyen, 50 körüli, 20 éve a cégnél tartozó nő, aki tényleg ért a munkájához, de elképesztő stílust engedett meg magának, elvileg 3 ember részben miatta lépett ki. Mindenki béna, buta, stb, gondolom el tudod képzelni.

A korábbi (férfi) Managerek nem tudták koordinálni, néha szóltak, hogy "nem beszélhetsz így a kollégákkal" meg ilyenek, de semmi változás nem történt. Jött egy új Managernő a pasik helyére, egy kemény, tenyeres talpas 30-as csaj, aki elvileg már az első pár hétben nagyon helyre tette ezt a nőt, azóta kb egy kezesbárány.


A nők nagyon durvák tudnak lenni egymással, na.

ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt is ez a helyzet. Van egy ferfi negyvenes főnök, akit nagyon jol tud manipulalni. Es ő meg inkabb hagyja, hogy a fiatalabb kollegak tavozzanak el, ahelyett, hogy ezzel a 61 évessel kezdene valamit.
ápr. 26. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
az is probléma, hogy a 61 éves már védett kornak számít, nyugdíj előtt nem lehet csak úgy elküldeni valakit.
ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Tegyetek ruszlit a fiokjaba/taskajaba vagy a cipojebe!
ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy multicég? Akkor van egy etikai panasz vonala.


Oda 2-3 hetente névtelenül felnyomod

ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Dugd meg!
ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!