Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legmegbecsültebb,...

Melyik a legmegbecsültebb, legfontosabb szakma szerintetek a társadalom számára?

Figyelt kérdés
Pl, orvos, nővér, mentő, tűzoltó, rendőr, jogász/ügyvéd informatikus?

2021. ápr. 14. 16:53
1 2
 11/12 Gáz-szerelő Zoli ***** válasza:
100%
Hallottam már olyan országról ahol egyes gázszerelőket nagyon megbecsülik, fontos gazdasági és társadalmi pozíciókat töltenek be és anyagilag is elismerik. Sajnos nem mindegyiket.(pl.engem.)😊
2021. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem általánosságban az orvosokat becsülik a legjobban, mert ahhoz tényleg sokat kell tanulni és még úgy sem lesz mindenkiből jó orvos. Az egészségnél nincs fontosabb dolog. De én magam nem támogatom azt, hogs ez alapján ítéljük meg az emberek fontosságát... Ugyanúgy kell a gépezetbe a kukás ember is, meg a takarító, mert nélkülük hiába lennének a képzettebb emberek, összeomolna a világ. Egyedül azokat nézem le, akik azon vannak, hogy ne kelljen érdemi munkát végezniük egy percig sem az életben, mint akik a külsejükből élnek. Ők szerintem a legkevésbé hasznosak a társadalomban.
2021. ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!