Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem bírnak egy emailt...

Miért nem bírnak egy emailt írni, hogy nem vettek fel?

Figyelt kérdés

Múlthét szerdán voltam utolsó körös interjún egy nagy nevű ügyvédi irodánál.

Nyilván nem engem választottak, mert akkor már ott közölték volna (a jelenlegi munkahelyemen is pont így volt, hogy második fordulóban ajánlatot adtak) vagy legfeljebb 1-2 nap mulva.

Csak jobb lenne mégis fixen tudni. Mást sem vettek fel, mert láttam, hogy vasárnap meghosszabbították a jelentkezési határidőt, így vagy csak én jelentkeztem vagy senki nem felelt meg.

Mindenesetre eléggé gerinctelen húzás, eddig mindenhonnan visszaszóltak utólag.



2021. ápr. 14. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerencsés vagy. Pénzügyi területen pályakezdőként tapasztaltam, hogy 95%-ban azt a választ kaptam, hogy: "lehet, hogy van lehetőség, majd később jelentkezünk". Na ez kivétel nélkül mindig elutasítást akart jelenteni :D
2021. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
De akkor hogyan lehet álláshoz jutni hogy ha a jelentkezésekre nem válaszolnak vagy ha válaszolnak akkor is nem válasszal. Én már bár srác vagyok kézi rakodói munkára is jelentekztem erős fizikummal tapasztalattal és nem választ kaptam rá. Tehát én nem tudom hogy mi van a magyar munkáltatókkal és hogyan lehet munkába állni.
2021. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!