Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vidéki nyugdíjas takarítónő...

Vidéki nyugdíjas takarítónő ismerősöm TÖBBET keres mint én fővárosi diplomásként?

Figyelt kérdés

Ismerősöm takarítónő Dabason 4 órában. Ezért kap 80.000-et a kezébe, ha havi standard 80 órával számolunk (20 nap 2x óra) akkor 1000 a nettója. (Munkaideje kizárólag H-P napi 4 ó).


Én fővárosban diplomás vagyok, 157.000 a nettóm. Ha standard havi 160 órával számolunk, nincs meg az 1000 nettós órabér.



Azért érdekes egy szitu. Takarítónő vidéken vs diplomás Pesten. És ki keres jobban? Az előbbi.

Érdekes.


(és zárójelben: takarítónő ismerősömet sokan LEHÜLYÉZIK hogy ennyiért elment-mert miért nem kér legalább 100-at/hó a 4 órára is... engem senki nem hülyéz le hogy GBM-ért dolgozom.... belátják még jó hogy ennyit is kapok, sőt még jó hogy egyáltalán van munkám)


2021. ápr. 15. 08:18
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
89%
Ezek szerint akik véleményt mondanak a melódról, látják mennyi ér.
2021. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

"Ezek szerint akik véleményt mondanak a melódról, látják mennyi ér."


Csöppet nehezen mert egy darab ismerősöm se látott engem soha munkában, nem járt benn, sőt a többségnek LÖVÉSE sincs arról egyáltalán mit dolgozom. Csak annyit tudnak hogy "az önkormányzatnál" dolgozik.... hát ez édeskevés. A portás a gondnok a segédmunkás, de a jegyző a jogász és a polgármester is ott dolgozik...

2021. ápr. 15. 08:33
 3/54 anonim ***** válasza:
89%
Többet ér a munkája mint a tiéd, végezd el a takarító OKJ-t ( [link] és akkor te is kereshetsz ilyen jól. NE add fel, küzdj az álmaidért!
2021. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

" végezd el a takarító OKJ-t"


na ez meg a másik hogy az illetőnek még a befejezett 8 osztálya sincs meg (igen, így van nem elírás ) nem még takarító OKJ... és kit érdekel.

2021. ápr. 15. 08:45
 5/54 anonim ***** válasza:
92%

Nem ertem mi itt a gond. A takarito ismerosod eletrevalobb mint te, ebbol a szempontbol. Az hogy minimalberert dolgozol az nem ot minositi hanem teged. Ertem en hogy diplomas vagy, de megsugom, kutyat nem erdekli a diplomad ki is torolheted vele. Sokkal tobbet szamit az ambicio, problema megoldo kepesseg, akarat, kitartas, onkritika stb stb.

( Diploma nelkul netto 800 at keresek, hidd el tudom mirol ugatok )

2021. ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
97%
AKkor meg, jelentkezz te is takarítónak, végezz értékes munkát, ne azt amit most, sikerülni fog, felvesznek valahova! Lehetsz te is takarító! Én hiszek benned! Nem irigykedned kell a nálad sikeresebb, értékesebb munkát végző emberre, ahnem tenni azért hogy te is tehesd azt!
2021. ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

" Sokkal tobbet szamit az ambicio, problema megoldo kepesseg, akarat, kitartas, onkritika stb stb."


Te most viccelsz nyilván... önkormányzatnál és úgy általában a KÖZszférában az ambíció és előrejutás akarása HALÁLOS BŰNÖK!!


Miért ? mert aki ilyen abban a közegben az rávilágít arra hogy a TÖBBI MEG NEM ILYEN és azonnal mennie kell.

Ébresztő. le kéne szállni a földre.

Ambíció ITT??? Aztán mire fel leygen ambícióm ha KÖTÖTT A BÉRTÁBLA?

lehetek én szuperzseni is, akkor se kapok egy petákkal se többet mint a legutolsó trógersenki.

2021. ápr. 15. 08:56
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy a hiba benned van? Minek mentél egyetemre, ha ennyit keresel csak? Vagy felőlem csináld, csak ne sírj, mennyire rossz a fizu. De bár nem mindegyik, vannak olyan hiányaszakmák, amik kitanulásával ennek a többszörösét keresheted. Nálunk nyugaton pl baromi jól lehet keresni ácsként vagy kőművesként, mert nagyon kevés van.
2021. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
84%
A takarító nő ügyes, küzd, jól dolgozik megérdemli a jó fizetést. Te viszont csak irigykedni tudsz, szánlmas
2021. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
82%
Azt nem írtad, hogy a tisztítószereket/eszközöket ő fizeti magának vagy kapja?
2021. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!