Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláshirdetésnél nagy hátrány...

Álláshirdetésnél nagy hátrány az, ha levelezőn végzem az egyetemet és gyakornok sem voltam?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy elvégeztem egy gyenge, piacképtelen büfészakot, amivel elcsesztem az időmet és jó munkát se kapok vele, csóró vagyok.

Akarok egy másik diplomát, de ha most jelentkezek, már 24 leszek mire elkezdem az új szakot, 24 évesen meg már nem ülnék be nappalira...



2021. ápr. 16. 04:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én elkezdeném a helyedben a nappalit, én levelezőre jártam, de nekem nem jött be, 23 évesen váltottam nappalira és fényévekkel jobb, nem bántam meg és diákmunka keretein belül is ugyanúgy tudok dolgozni.
2021. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sokkal kevesebb szabadidőm lenne, ha egyetem mellett diákmunkáznék, mint ha levelezőre járnék
2021. ápr. 19. 20:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem levelezőn sokkal kevesebb szabadidőm volt mert ugye a péntekek, szombatok az egyetemmel mentek el és ugye csak vasárnap volt szabad...nem akarlak meggyőzni, ez csak saját tapasztalat, számomra a nappali nagy megváltás volt, az anyagot is részletesebben leadják:)
2021. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

De egy egyetemen bent kell lenni minden nap. Utána meg estig dolgozzak? Előző egyetemen is bent voltam sokszor este 8-ig..

Nappali mellett csak hétvégén lehetne dolgozni. Meg fel kéne költöznöm Pestre is.

2021. ápr. 21. 19:42
 15/15 anonim ***** válasza:
88%

"Nekem levelezőn sokkal kevesebb szabadidőm volt mert ugye a péntekek, szombatok az egyetemmel mentek el és ugye csak vasárnap volt szabad"

Ez akkor igaz ha az egyik oldalon levelező+főállás, másik oldalon nappali munka nélkül szerepel az összehasonlításban. Ha nappali mellet is dolgoznál mégkevesebb időd lenne.

2021. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!