Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az jogszerű hogy azért rúgott...

Az jogszerű hogy azért rúgott ki a főnök mert én a gmail oldalát használom levelezésre és nem a tunderbirdöt?

Figyelt kérdés
Még leáll vergődni hogy "De mégis mi a fszért nem használod azt amit a többiek?!" Meg hogy miért nem jó nekem ahogy van, miért másítok meg dolgokat, pl. firefoxot használok chrome helyett, az edget meg se nyitom stb. Normális dolog ez?

ápr. 29. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
nem. ez egy idióta. Az ilyenektől szoktam megkérdezni, hogy mivan, menstruálsz?
ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem ezért rúgott ki. Csak kellett neki egy ürügy.
ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk ha a Microsoftnál dolgoztál, akkor ez tényleg probléma lehet.
ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

#3


Voltál már a rastatti merci gyárban? :D lehúztamnott pár hónapot, oda is mindennel jártak dolgozni, csak mercivel nem:D még a főnökök sem.

ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha a cég képviseletében leveleztél egy '@gmail.com' fiókból, és a cégnek van saját levelezési rendszere, hivatalos e-mail címe, vagy akár neked névre szóló e-mail fiókod a cég rendszerében, akkor jogos. Az üzleti életben a gmail-es levelezés komolytalan benyomást kelt. Jó hogy nem freemailről intézted a céges kommunikációt. :D

Az meg hogy milyen böngészőt használsz a céges adatbázis(ok) szempontjából lehet fontos. Lehet hogy a UI nem Firefoxra optimalizált.

Bár ebben az esetben meg célszerű lenne korlátozni a felhasználót és egy IT által munkavégzésre "csomagolt" laptopot a rendelkezésedre bocsátani. Ehhez nyilván már nincs pénz, olcsóbb basztatni.


Minden esetre igen, lehet jogos, azt hogy valóban jogszerű volt-e, én nem tudhatom.

ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
A főnököd egy toxikus fasz, te pedig egy idióta vagy, hogy nem az előírt munkaeszközt használod.
ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
szerintem meg egy cég nem attól lesz komolytalan, vagy komoly, hogy milyen az email címe... lehet neked céges faxa emailed, ha a cég maga egy rakas xar...én speciel lexarom milyenről írnak, csak végezze el azt, amivel megbízom.
ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
#3 azon elgondolkodtal, hogy vajon ugyanolyan kockazata van-e a konkurencia autojaval dolgozni jarni, mint a konkurencia levelezorendszeren keresztul intezni a ceges levelezest?
ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
#4-nek az elozo, nem #3-nak.
ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
elő ne add már, hogy a chrome kockázatosabb, mint a firefox vagy edge. garantálom, hogy a microsoftnál se mindenki edge böngészőt használ outlook-kal, mint ahogy a google-nal se mindenki chrome-t meg gmailt.
ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!