Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az a dolog, amit akár...

Mi az a dolog, amit akár otthon lehet vegezni, es penzt keresni vele?

Figyelt kérdés
Mi eri meg a legjobban? Koronavirus alatt, meg ugy amugyis. Gondolok itt a torta keszitesre, sutemenyek keszitesere, es azzal penzt keresni. Tanfolyamra nem jartam, es olyan valamit keresek, amit most eltudok kezdeni, es bevetelem is lesz belole, de a torta keszitesen kivul mas nem jut az eszembe.
2021. ápr. 18. 22:20
 1/7 anonim válasza:
81%
Onlyfans
2021. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Programozás, webfejlesztés, egyéb grafika, autocad, egyéb tervező programok ismerete, profi szintű használata, magas szintű nyelvismeret mellett nyelvoktatás, stb.
2021. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedély nélkül nem árusíthatsz élelmiszert!
2021. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Olyan dolog nem nagyon van, amihez, ha semmi tapasztalatod nincs, akkor egyik napról a másikra tudod csinálni és jól keresel vele, mert akkor mindenki ezt csinálná.


Nekem még a varrás jutott eszembe, bár nem tudom mennyi igény van rá.


A honlapkészítés amit írtak feljebb (mondjuk egy wordpress honlap), talán nem olyan bonyolult, gyorsan meg lehet tanulni.


A nyelvoktatás, matek oktatás is jó ötlet lehet, ha van hozzá érzéked. Illetve a gyerekmegőrzés akár napi néhány órára sem rossz, a covid alatt.


Megpróbálkozhatsz a bútorfelújítással is, ha van kerted. Esetleg növénytermesztés.

2021. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Nem rossz ötleteid vannak,ezek szerintem mind jók.

Online kérdőívek esetleg,nekem bevált,ha akarod meghívlak téged is ezekre a helyekre.

2021. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincsennek éveid a tanulásra, akkor "rendes" szakmákban (torta, IT, fordítás, akármi) ne gondolkodj. Ha nő vagy (és jól nézel ki) akkor lehet igen sok pénzt keresni, most nem írom le mivel. Ha nem vagy nő, és nincsennek éveid tanulni, akkor megszívtad.
2021. ápr. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Élelmiszert semmikép! A szalmon-ella nem válogat :) Még a szűk családi kör sem veszi jó néven a két napos hasmenést :)
2021. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!