Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan Internet's munkat...

Olyan Internet's munkat keresnek amit kulfoldrol is lehet vegezni, otthon. Nem gondolom nagy osszegekre inkabb csak kiegeszitesnek gondoltam? .

Figyelt kérdés
A szex chates,meg MAs egyeb okoskodo valaszoktol kimeljetek!Tenyleg csak tapasztalatokat kernek!Koszonom
2016. szept. 15. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

"A szex chates,meg MAs egyeb okoskodo valaszoktol kimeljetek!"


Ha egyszer csak ezek azok amik tényleg működnek. :D

2016. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mihez értesz, amiért szerinted fizetnének neked pénzt a vevőid/ügyfeleid?
2016. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!Nem tudom mihhez ertem,erettsegim van,szakmat nem tanultam.Most kisbabat vàrok es igy otthon vagyok 7eves kislanyommal.Barmit szivesen elvallalnek amit lehet otthonrol vegezni.
2016. szept. 16. 07:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolta az utolsó, hogy mi olyat tudsz csinálni, amiért más fizetne annyit, ami neked is megfelel? Mert szerintem csak ilyet lehet találni, ami valós.
2016. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdeztem, mert ha nincs olyan speciális tudásod, amit otthonról is tudsz kamatoztatni (programozás, grafikai tervezés, könyvelés, szakfordítás stb.), akkor sajnos jó eséllyel nem létezik számodra ilyen munka.
2016. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ertem a kérdest de nem tudom ra valaszolni,mert nincs semmiben tapasztalatom,ahhoz elobb bele kellene vagnom egy szaktudast nem igenylo feladat megoldasaba,hogy lassam boldogulok e vele vagy sem.barmilyen lehetoseg adodna Ami nem igenyel szaktudast belevagbék.Kerdesem erre iranyul,esetleg van e olyan konkret lehetoseg amit kiprobalhatnek.
2016. szept. 16. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ami az interneten nem igényel szaktudást, az vagy erkölcstelen (webcam szex, piramisjáték) vagy lehúzás (fizess be előre pénzt). Legfeljebb ha értesz valamilyen kézimunkához, pl. varrás, megpróbálhatod azokat árulni vagy eladni feleslegessé vált cuccokat, (de nézz utána, külföldön erre milyen jogszabályok vonatkoznak), mást nem tudok mondani.
2016. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanokat tudok elképzelni, ami szaktudást nem igényel, mint mondjuk gépelés (kézzel írott vagy diktált szöveg), adatrögzítés (kézzel kitöltött űrlapok bevitele adatbázisba) ... Viszont ezek olyan kis apró munkák, hogy vagy nem szervezik ki, hanem rásózzák egy egyébként ott dolgozóra, vagy nagyon keveset fizetnek érte (tehát nem éri meg csinálni) vagy olyan ritkán van, hogy nem sokat érsz vele.
2016. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ertem,koszonom az eddigi valaszokat
2016. szept. 16. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!