Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a reális bérigény ennél az...

Mi a reális bérigény ennél az állásnál?

Figyelt kérdés

Jelenleg targoncázom, budapesti bútoráruházban... Bruttó 350,000 forint jelenleg a bérem. Jelentkeztem műszakvezetőnek, mert a régi elment és Ő mondta hogy szerinte jelentkezzek...

A bérről nem kérdeztem.


10-12 ember fog alám tartozni, hogyha megkapom az állást.

Még 4 ember jelentkezett rajtam kívül az állásra, de kevesebb esélyük van, mert csak 1-2 éve vannak a cégnél, én meg 8...

Valamint nekem van diplomám, a többi jelentkezőből meg háromnak nincs, az egyiknek meg van, de nem olyan ami releváns.


Van saját elképzelésem a bérigényről, de kiváncsi vagyok azért a válaszokra...



2021. ápr. 20. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, de a helyedben nem becsülném alá a konkurenciát, nem fix hogy végzettség és szolgálati idő alapján automatikusan a tiéd lesz. Lehet valakinek hosszabb lesz a nyelve. :P
2021. ápr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem becsülöm le Őket, de a volt főnököm gondolom nem véletlenül mondta, hogy szerinte én is jelentkezzek...

Szerintem mielőtt elment, már engem néztek ki utódának.


Ezt talán egy rossz bérigénnyel, vagy egy nagyon rossz interjú szerepléssel tudom már csak elrontani.

2021. ápr. 20. 00:30
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
De diplomával miért targoncában gondolkodsz?? De legyen neked, én olyan 550e bruttóban gondolkodnék. Mondjuk ahogy hallottam, jobb helyeken egy sima targoncás is megkeresi a 350e nettót, lehet érdemesebb lenne inkább munkahelyet váltanod.
2021. ápr. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Még nincs meg olyan régen a diplomám...

Levelezőn végeztem.

2021. ápr. 20. 04:38
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Én is 500 körül mondanék, ha targoncásként megkaptad a 350-et, akkor vezetőként ne már, hogy nem reális az 500. De igazából mondhatsz 600-at is, szerintem az sem sok.
2021. ápr. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
1 milliót mondjál szerintem, tuti
2021. ápr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Diplomával targoncázol? Sok értelme volt elvégezni az egyetemet, haver! :"D
2021. ápr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Most csinálta levelezőn, ne legyél már balfasz:d
2021. ápr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Én nem téged vennélek fel.

Diplomával hamar tovább fogsz állni!


Amúgy nagy az arcod!

2021. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Attól füg milyen az a deeploma. Ha valami kommunikációs büfé szak, akkor targoncás marad örökre.
2021. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!