Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy 46 éves, diplomás, nyelvtu...

Egy 46 éves, diplomás, nyelvtudással nem rendelkező nő kb. mennyi fizetést kaphat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Brutto 167400 tol felfelé
2021. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Elég sok mindentől függ: Milyen diploma, tapasztalat az adott szakterületen, referenciák...

De én úgy gondolom, a legtöbb diplomát igénylő munkakörben elvárás a nyelvtudás. Saccra bruttó 3-500 ezer, ennél pontosabbat nem tudunk mondani.

2021. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Az első válaszolót leszavazták, pedig igaza van! Diploma, nem egyenlő az értelemmel! Ez már látszik a kérdezőnél!
2021. ápr. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Válaszolnék még a kérdező kérdésére!


Mennyi fizetést kaphat pontosan egy 46 éves...?


Amennyibe megegyezik a munkáltatóval!


De tudom ez magas a kérdezőmnek és más embernek is, hogy felfogja! :D

2021. ápr. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel a kerdezesi színvonallal örüljön ha kap valamit
2021. ápr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem rólam szól a kérdés, az anyukám testvére elvesztette a munkáját. Kíváncsi voltam, azért kérdeztem. A munkájában nagyon jó, sokkal többet keres, az ottani embereknél, aki beszél más nyelvet is,mert egy nagyon jó munkaerő ezt pénzzel is megjutalmazták. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem csak ,,papíron okos”.

Én semelyik választ nem pontoztam le, az meg a ti szegénységi bizonyítványotok, hogy rögtön ugrotok mindenre, aki nem ért veletek egyet.

2021. ápr. 21. 08:17
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Mondom, hogy az értelem....


Az első mondatban azt írod, hogy anyukád testvére elvesztette a munkáját.


Utána meg már azt írod, hogy sokkal többet KERES az ottani embereknél.


Döntsd már el, hogy most munkanélküli vagy sem?

2021. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Elég nagymértékben függ a szakmájától és a szakmai tapasztalataitól. Így az első válaszolónak kb. igaza van. Minimálisan a "diplomás bérminimumot" kapja.
2021. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
46 évesen már fel se veszik sehová, ha van fiatalabb jelentkező..
2021. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan sok hülyeséget beszéltek ti. Látszik, hogy iskolás gyerekek vagytok, vagy diploma nélküli irigykedő szaréletűek!


Sok mindentől függ, nem írtál konkrétumot, de sok év tapasztalattal és kompetenciával, az 500-600 abszolút reális.

2021. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!