Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő kamionsofőr vagyok,...

Kezdő kamionsofőr vagyok, milyen kamionos cégek vannak amik csak belföldön mozognak? Billencses, ADR tartályos, silós, konténeres munkák érdekelnek főleg.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az oka hogy konkrétan ezek érdekelnek?
2021. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért érdekelnek ezek mert úgy hallottam hogy nem olyan melósak ezek a munkák mint mondjuk egy ponyvás
2021. ápr. 21. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Jól sejtettem akkor. Ez nem minden esetben igaz hogy kevésbé melós. Lehet hogy nincs ponyvázás, spaniferezés (ponyvásnál sincs mindig), de van egyéb szopás. Max a konténeres amiben nincs, de ott meg állítólag többet vársz irodában mint amit úton vagy. Aztán meg persze siessél, legyél ott időben, de a munkaidődbe is férj bele. Ponyvás munkában is van olyan egyébként ahol nem kell megszakadni. De ha ez alapján választasz munkát hogy kívülről melyik látszik kevésbé melósnak, nagy csalódás fog érni. (tapasztalat..)

Ja és a kérdésre válaszolva.

soforallas.com

soforallas.net

jofogas.hu

Facebook sofőrállás csoport.

Szarásig vannak a hirdetések, nézegesd őket.

Amúgy gondolom a belföld azért hogy ne kelljen autóban aludni (vagy legalábbis napokig/hetekig), aztán melózni se kelljen túl sokat, de gondolom azért a pénz is legyen jó. Nem gondolod hogy ez egy kicsit olyan "b***ni és sűznek maradni" eset? :D

2021. ápr. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően hetelős rendszerben gondolkodtam, nincs különösebb bajom az autóban alvással. Azért belföld mert tartok a nemzetközi fuvarozástól, minden országra más szabályok vonatkoznak, ráadásul a nyelvtudásom sem tökéletes
2021. ápr. 22. 08:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Meglepődnél milyen kevés nyelvtudás elegendő ehhez a munkához.. :) Belföldi hetelősnek nem látom értelmét. Akkor már nemzetközi hetelős, egy oda-vissza és többet keresel. Azt a pár országnak meg a pár különlegesebb dolgát hogy mire kell figyelni simán meg lehet tanulni.
2021. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Magyarországon milyen cégek vannak akik nemzetköziznek és kezdőket is felvesznek?
2021. ápr. 22. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Friss CE jogsival nem mehetsz ADR tartányos képzésre, szóval az ugrik. De gondolom ezalatt a pár hónap alatt már kiderült. A ponyvással van a legtöbb szopás akárki akármit is mond, belföldön a hűtőzés is nagyon szar (bolti áruterítés általában). Tartályos, silós meló okés, nincs spaniferezés, ponyvázás, békázás, csúszás-mászás a póton, gyűjtőzés. Kontizás vagy, ha van affinitás megtanulni akkor forgózsámolyos meló így külső szemlélőként is úri munka. Forgózsámolynál a legtöbb cégnél a papírmunka részét is megúszod.
2021. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!