Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Masodalast milyen irányban...

Masodalast milyen irányban érdemes keresni ha nincs szakmánk? Mit keresnetek a helyemben?

Figyelt kérdés

MÁV nak dolgozom egy olyan pozícióban ami 2 éves tanfolyamokat igényel

A tanfolyamok indulásáig palyamunkaskent foglalkoztatnak és mivel több tanfolyam kell a köztes időben is palyamunkasoknak kell segítenem ami keresetileg nem a legjobb.170-180

Családos vagyok 1 kis gyerekel asszonyom nem dolgozik mert fiatalon szült meg suliban lett terhes ameg O nemtud elhelyezkedni csak én dolgozom.

gyedet a gyerek 2 éves koráig kaptam +150 ez nagyon sokat jelentett raktam félre belőle


De már hogy nem jár elég problémás a pénzügyi helyzetünk a felrerakott pénzzel kell megtámogatni olyan 40 50 e Ft al

De 2 évig nem lenne elég ezért masodalast keresek érettségim targi jogsim és b jogsival de szakma nélkül.



2021. ápr. 21. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne te szerezz másodállást, hanem a nőd elsőt.
2021. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj O meg nemdolgozott és csak 8 általános van meg neki ráadásul ott a gyerekünk ugyan nagy nehezen a bolcsit is elintéztuk de egyszer van egyszer nincs bölcső a vírus miatt így hogy keresem melót.
2021. ápr. 21. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
8 általánossal is el lehet menni takarítónak vagy gyárba szalagmunkára stb.
2021. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A bölcsik pedig a vírus alatt is mennek.
2021. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha találnak fertőzött beteget bezárják 2 hétre és sokszor találtak.
2021. ápr. 22. 05:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy próbáltátok a bölcsödét, hiszen oda csak akkor veszik fel a gyereket, ha az anya igazolni tudja, hogy dolgozik. A te nőd meg azt se tudja, mi fán terem a munka. És ha így folytatod, nem is fogja megtudni.
2021. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bölcsibe jár mert az anyja nincs egy lakcímen a gyermekel ,papíron egyedül nevelem.

Így is indult a dolog fél éve mert szetmentunk pár hónapig.nem vitte magával a gyereket mert nemlett volna hova hátrányos helyzetű a csaladja

de már újra együtt vagyunk szóval kicsit talán ez már hazugság de senki nem kéri számon rajtunk papíron így van és kész.

2021. ápr. 22. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben továbbra is azt gondolom, hogy nem neked kell többet dolgoznod, hanem az ingyenélőnek.
2021. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!