Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szerezzek pénzt?

Hogyan szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés

Kellene SOS egy másodállás,de 2 hónapja ezer helyről vissza se hívnak.


Online munkát se nagyon találok. Ne írjátok a webcamozást mert nem vagyok vékony h igényt tartsanak rám tehát ezen is már elgondolkodtam de ez csak a csinosaknak való.



2021. ápr. 22. 08:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Jelentkeztek call centerekbe, gépelni is tudok. Különleges képességem nincs.


Amúgy raktáros vagyok

2021. ápr. 22. 08:39
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Mihez értesz?
2021. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Árufeltöltés Tescoban pl.?
2021. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tescoba hozzánk nincs felvétel.


3 műszakos munkám mellé keresek 4-6 órás bármit.

2021. ápr. 22. 08:57
 5/14 A kérdező kommentje:
És különösebben nem értek semmihez, nem vagyok IT-s nem tudok programozni meg egyebek
2021. ápr. 22. 08:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Amúgy nem csak vékonyak webcamozhatnak, nem mindenki izgul erre...
2021. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ugyanmár...

Alapjáraton nem kellek senkinek, párom sincs. Ingyen se nyúl hozzám senki. Majd akkor szerinted lenne olyan aki fizetne is?


Pedig nem vagyok 200 kilós csak van pocakom.


Mert igen ez is már megfordult a fejembe de tök gáz lenne ülni a gép előtt azt senki nem jön

2021. ápr. 22. 09:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A webcamozés elsősorban nem az alkaton múlik már, hanem, hogy milyen extrát tudsz nyújtani, valami beteg/perverz/nem szokványos dolgot, amit nem kapnak meg a nézők minden tucatribitől, hanem egyedi ribi lehetsz.


Egyébként ha nem értesz semmihez, akkor nem csoda, hogy munka sincs. Tanulj meg valamit, műkörmözni, vagy mit tudom én.

2021. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ahhoz is kell pénz meg főleg ügyesség h körmözzek meg mire vendég jönne... Ez is tucat szám van már a faluban.


De akkor inkább veszek egy üveg whiskeyt azt beülök a gép elé azt majd kitalálok valamit

2021. ápr. 22. 10:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél valami piát aztán panaszkodj és gyártsd tovább a kifogásokat részegen.
2021. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!