Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 350.000 nettó fizetés jónak...

350.000 nettó fizetés jónak számít manapság?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 11:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
79%
16: én 33 éves vagyok, a férjemmel közösen vettem 19 millióért felújítandó házat 2 éve, önerő+hitelből, hidd el, nekem baromira nincsenek irreális elvárásaim. De ha az ember egyedül szeretne kezdeni valamit havi 350 ezer forinttal, úgy, hogy esetleg ebből még lakbért kell fizetnie, hát, el fog tartani egy darabig, mire bármire is jut. Ketten sokkal könnyebb, 2x 350 forint már egészen szép havi bevétel egy családnak is, csak sajnos nem alapvető, hogy mindenkinek van párja.
2021. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Vendéglátásban dolgozok pályakezdőként ez a nettó fizetésem, családdal élek még!
2021. ápr. 22. 12:59
 23/32 anonim ***** válasza:

Hat ez meg mindig eleg tag.

Lehet pincer, meg apu szalloda lancanak CFO-ja is (legalabb papiron).

2021. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont tök jó alap gyűjtögetni. 200-250 ezret simán félre tudsz tenni egy hónapban minimum, így azért egy önerőt össze lehet szépen szedni pár év alatt.
2021. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Van egy mondás, akinek nem inge ne vegye magára. Az aluliskolázottságról beszélek. Minek kezdtek el itt nekem magyarázni? Ha nem tartoztok abba a körbe, akkor jól van, én azokról beszélek akiknek nincs még meg a 8 általánosuk, de fröcsögnek hogy ők miért nem kapnak jobb pénzt, na mégis miért nem? És ha tetszik ha nem Borsodban többségben vannak ők, és igen itt Pesten sem kap utca seprésnélk jobb melót az aki 8 elemit sem volt képes elvégezni, még úgy sem, hogy vannak szervezetek akik felkarolják a hátrányos helyzetűeket, amiben nem csak az etnikum tartozik bele, hanem minden olyan személy aki hátrányos helyzetből indult, tehát lehetőség van, csak nem élnek vele, ők nem fognak jobb munkahelyet találni és valószínű ide sem tudnak íirkálni mert nincs netük, se eszközük hozzá.
2021. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Fontos az íráskép.
2021. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem tartoztok abba a körbe, akkor jól van, én azokról beszélek akiknek nincs még meg a 8 általánosuk, de fröcsögnek hogy ők miért nem kapnak jobb pénzt, na mégis miért nem?"


Ezzel egyébként totál egyet értek, ismerem a jelenséget amire gondolsz, én is erre mondtam hogy sokaknak szétdurran az egója és a semmire akarnak mindent.


Viszont sajnos sokszor az érettségis vagy érettségi + szakmás pályaelhagyó is oda jut mint a 6 elemis, mert kevés az olyan hely ahova sima érettségivel felvesznek, de mondjuk mér félanalfabétákat nem...

2021. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szenior java architecht nem nem 4 órás takaritonak igen
2021. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy jónak számít, a legtöbben 300-250 alatt keresnek, és ez szomorú. Sok hülye barom azt hiszi a 350 kevés. Vannak ismerőseim akik rendesen meg tudnak élni 200-ból is. Nem kell minden nap 3 ezer forintokért kaját rendelni és zabálni a chipset és inni a kólát a kanapén űlve az előfizetéses iPhone-nnal a kézben, akkor 200-ból is meg lehet élni.
2021. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
87%
#29 nekem jobb opcionak tunik az, hogy normálisan keresek, és arra koltok amire akarok.
2021. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!