Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legjobb ágaza a...

Melyik a legjobb ágaza a villamosságnak? Elektrotechnikus, villanyszerelő vagyok. Állás után nézelődők, és arra lennék kiváncsi melyik a legjobb része ennek a szakmának?

Figyelt kérdés
A méréstechnika, kalibrációs dolgokról mit gondoltok? Mindenképp valami olyat szeretnék, ahol egy helyben vagyok, egy laborban, vagy műhelyben.

2021. ápr. 24. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bármi ami elektromos autókhoz kötődik, nagy jövő előtt all.
2021. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itthon építőiparba ne menj, egy regényt tudnék írni, undorító az egész! Az autó az jó vonal, esetleg autóvillamosság, helyben vagy, műhely, igaz át kell képezd magad de nagyon megéri, lakást nem mindig kell újraszerelni, új meg pláne kevesebb fog épülni, a leeső munkákra meg már van elég villanyszerelő. Autóval villamosság terén mindig lesz munka, komolyabb tudást is igényel, nagyobb a presztízse is, én ezt tanulnám inkább ha tehetném.
2021. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!