Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki mostanában...

Van itt olyan, aki mostanában készül kimenni egy nyugati országba dolgozni?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg nagyon elegem lett a mostani magyar munkahelyemből, túlságosan stresszes, ideggel járok be dolgozni, a hajam is elkezdett őszülni pedig 24 éves leszek csak...

Továbbá van egyéb más probléma is, ami miatt pénzre lenne szükségem, ami ebben az országban vicc kategória. Kb vegetálok, és semmit nem tudok venni...


Ezért döntöttem úgy, hogy ki akarok menni külföldre dolgozni, de viszont én most is egyedül élek, és csak magamra számíthatok, de valahogy ebbe így félek egyedül belevágni. Akár át is verhetnek kint, vagy a munkaközvetítő húz le anyagilag...

Szóval van olyan itt, aki most tervez kimenni, és csatlakozhatnék hozzá? Vagy esetleg kint dolgozik, és tudna segíteni nekem is elhelyezkedni? Elég fontos lenne.

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. ápr. 24. 16:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Most kb sehová nem érdemes menni. Amúgy meg nyelvtudas, végzettség, mihez értesz azért nem lenne hátrány....
2021. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan azt várod el, hogy valaki, segítsen elhelyezkedni egy vadidegennek, akiről nem tud semmit és aki nem tud semmit: se a nyelvet, se azt, hogy mihez ért, se azt, hogy milyen nyelven beszél, stb.

Neked az se fontos, hogy milyen ország, az se, hogy milyen város, az se, hogy milyen nyelvterület, csak külföld legyen?

És miből élnél meg? Fogadjon be maga mellé? És hogy találnál munkát ha nem beszéled a nyelvet?

2021. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudok segíteni kell egy erős b2-es angol vagy német, illetve jó lenne kb 3-4 év rendszerüzemeltetői tapasztalat, megvan?
2021. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

2-es féle üzenetet már vártam ezen az oldalon...

Tudod vannak csoportok, akik segítenek egymásnak. Benne vagyok a stuttgarti magyarok csoportban is, lehet inkább oda kellett volna írni, ott nem ilyenek vannak, mint te...


Országhoz miért ragaszkodjak? Nem érdekel annyira a kultúra, csak hogy többet keressek. Ahhoz miért, semmi közöd.

Miből élnék, szerintem a pénzemből... Most is dolgozok, nem otthon csövelek.....

2021. ápr. 24. 17:16
 5/21 A kérdező kommentje:
3-as ez sajnos nem opció. De köszönöm azért :)
2021. ápr. 24. 17:17
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

4. tehát neked mindegy, hogy Németo., Spanyolo., Portugália, Franciao, Norvégia, mert minden nyelven folyékonyan beszélsz? Vagy úgy gondolod, hogy majd elboldogulsz a magyarral Franciao-ban?

A stuttgarti magyarok csoportjában legalább azt tudják, hogy mit tudsz, milyen végzettséged van és mit akarsz dolgozni? Vagy mindent elvállalsz a szemétszedéstől az szerverüzemeltetésen át az építészmérnökig?

2021. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Amúgy mivel a kettes kérdezi, igaz tapló módon. Leírom, hogy inkább német nyelvjárású területre mennék, de jó, hogy hashtagbe benne van, csak nem olvasta el.
2021. ápr. 24. 17:21
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerinted ha itt kérdezek, nem logikus, hogy inkább egyszerűbb, szakképzettséget nem igénylő munkakör érdekel? Ha mérnök lennék, nem itt kérnék segítséget. Egyébként olyan helyzetben vagyok, hogy az építkezésen kívül mindent el kell vállalnom. Ez van.
2021. ápr. 24. 17:24
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Az is benne van, hogy "Ausztria", mégis azt írod, hogy akárhova mennél. Tehát semmit nem ér az, amit oda írtál. Persze a nyelvtudást, szaktudást, óhajokat, sóhajokat továbbra se tudni, de biztosan jön majd valaki és felajánl neked egy ponnt olyan állást, amihez értesz és amihez nem kell folyékony nyelvtudás.
2021. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mihez kell érteni egy gyári munkához cseszd meg? Vagy raktári? Ezek az egyszerűbb, szakképzettséget nem igénylő munkák. Tudod ha igazán segíteni akarnál, normális nem bunkó kioktató stílusban kérdeztél volna... Tipikus rossz szándékú, okoskodó, segítségnyújtás teljes hiányában szenvedsz, pont mint a munkahelyen a kollégák többsége. Nekem ez nem kell, sem hogy még egy ilyen embernek magyarázkodjak. Szóval menj el, ne írj ide, majd lesz másmilyen ember, aki tud tanácsot adni. Te meg menjél okoskodni, rombolni mást.
2021. ápr. 24. 17:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!