Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak érettségivel rendelkező...

Csak érettségivel rendelkező huszon évesek mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok válasza érdekelne, akik egy albérletet fenn tudnak tartani a fizetésükből, de igazából más is írhat.

2021. ápr. 25. 14:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%

Én érettségi után recepciós lettem egy szállodában, ott fizették a lakhatást, de 200.000 Ft mindig megvolt a fizum, szerintem abból egy albi ha nem is, de egy szoba bérelhető.:)

Aztán kimentem Ausztriába, most pedig itthon vagyok, részmunkaidőben dolgozom projektvezetőként egy diákmunka szövetkezetben, és újra fogok érettségizni egy tantárgyból, aztán felvételizem.^^

Az összes "papírom" pedig: 2016-ban egy német nyelvvizsga, 2019-ben pedig egy érettségi, egy emelttel biológiából. És ennyi. Se szakma, se okj, se semmi.

2021. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Raktáros, de voltam árufeltöltőeg ilyenek, igazából soha semmire nem használtam az érettségit...
2021. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Árufeltöltő. Az érettségi ahhoz kellett hogy tovább tudjak tanulni
2021. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ascelpius ***** válasza:
100%

Multinál adminisztrátor

Érettségi+angol van mindössze (nem SSC)

2021. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még csak érettségim van, de járok egyetemre, így diákmunkát is vállalok éjszakai műszakban, heti 2 napot. Nem mondom hogy jól fizet, de jobb mint a semmi.
2021. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Recepciós vagyok havi 10 napban, bruttó 380-ért.


Éjszaka természetesen tudok aludni, napi átlag 2 órát dolgozom, a több netezés, beszélgetés, olvasás, tanulás.

2021. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

6.


Igazat írtam, erre leszavaztak. Sok irigy. :D

2021. ápr. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Én meg gazdag vagyok, mert már a nagyapám is gazdag volt, aki kimentette a vagyonát Franciaországba a kommunisták elől. Soha nem dolgoztam egy percet sem, és ha akarnék akkor 1 milliót elkölthetnék minden hónapban, csak éppen nem akarok mert minek. 1 hete már nem is mentem el itthonról. Minek? De ha akarnék, akkor már holnap fent lehetnék a luxusprosti lakásán New Yorkban, és a legdrágább whiskyt ihatnám. csak hát ugye minek?


szóval versenyezhetünk, hogy ki a jobb csíra! ennyikehh.

2021. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Jól van hülye gyerek (8-as), ne erőltesd, húzz vissza a kisegítőbe.


:D

2021. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
csak irigykedsz, mert az én szüleim gazdagok, és műveltek. Hozzánk nagy emberek jártak vendégségbe. Ha elmondanám, hogy gyerekkoromba kik játszottak velem, akkor belehalnál az irigységbe. Most ők vezetik a világot politikai, és üzleti szinten is. 3 telefon, és Biden van a vonal túlsó végén. 4 telefon Trump. 10 telefon Putyin. Csináld utánam aztán beszélgethetünk.
2021. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!