Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Túlóra kifizetésének mi a...

Túlóra kifizetésének mi a határideje?

Figyelt kérdés

Még januárban volt egy csomó túlórám (írásos nyoma van amennyiben céges email annak számít), azóta folyamatosan kérem, hogy fizessék ki.

Nem tagadja senki, hogy jár, csak húzzák az időt mindenféle szöveggel (pl. ne aggódj, majd megkapod, csak a bérelszámoló programot "át kell állítani" meg hasonlók).



2021. ápr. 26. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2021. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es: ebből nem derül ki semmi, nálunk nincs ilyen munkaidő-keret. Teljesen hagyományos, irodai munkakörben dolgozom, határozatlan idejű 5x8-as munkaszerződéssel.
2021. ápr. 26. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Írj egy levelet a pénzügynek.
2021. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Ha valami problémád van, ne a gyakorin kérdezd meg!


Holnap várlak az irodámban!

2021. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha nincs munkaidő keret szerződés akkor 30 nap, szóval nem legális amit csinálnak. Úgy tudom a túlóra kifizetésnek van elévülési ideje is, szóval jó hülyére vesznek. Ha el tudsz menni máshova és jelentős összeg szerintem ezt jelentheted. De első körben legyél határozottab, próbálj konkrét határidőt szabni.
2021. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!