Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál az account executiv...

Mit csinál az account executive illetve az account manager? Milyen tanulmányok szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés

Mennyit keres?középiskolában milyen tárgyakat érdemes fakultációnak felvenni ezekhez?

milyen marketinges feladatkörök vannak még,és azok mit csinálnak?


köszönöm a válaszokat.


2010. aug. 22. 19:34
 1/7 A kérdező kommentje:
u.ezek a kérdések még a PRosokról is.és mennyire van "túltermelődés belőlük"?
2010. aug. 22. 19:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól keres, de kevésre van belőlük szükség. Tanulj bármit ami közgazdaságtannal, pénzüggyel, számvitellel kapcsolatos. Utána pedig irány egy egyetem vmilyen gazdasági szakkal.
2010. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jajjne akkor ahhoz kell matematika?:S

matekon kívűl még mi kell?

2010. aug. 23. 09:07
 4/7 A kérdező kommentje:

én úgy látom,hogy weblapszerkesztés/flash meg ilyesmik is szükségesek hozzá:

(kerestem a neten a következöt:


A feladat:

havi maintenance feladatok koordinálása (tartalom-karbantartás, design és html gyártás),

portál karbantartáshoz és frissítéshez kapcsolódó kreatív feladatok kezelése (pl: microsite, LP, flash felületek),

esetileg kampány, egyedi megjelenések terveztetése és gyártása (bannerek, animációk, prezi slide-ok stb.),

kezeli az ügyfelei felmerülő kérdéseit és igényeit,

elvégzi a projektjeihez kapcsolódó teljes körű adminisztrációt.

2010. aug. 23. 09:18
 5/7 A kérdező kommentje:

Erős „sales” vénával rendelkezik < ez mit jelent? (tudok angolul,nem azért) de mit takarhat?


ezt az üzlet és pénzügyek témakört felkéne lendíteni,mert akárhányszor kiirok ide egy kérdést,alig érkezik válasz.:(

2010. aug. 23. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a névvel nem egy konkrét "szakmát" jelölnek, hanem feladatkört: account manager az ügyfelekkel kapcsolatos ügyintézéseket végzi, az account executive pedig ennek a vip részét, ehhez kell a nagyobb tapaszatalat. Marketing/angol tudás kell, gazdasági, informatikai előny. De mint irtam, ez cégről/cégre változó pontos követelményekkel jár.
2010. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, sales véna: tudj értékesiteni, eladni! Meg tudd győzni a másikat, hogy vásároljon Tőled.
2010. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!